Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért lett a Violetta sorozatn...

Leonetta1 kérdése:

Miért lett a Violetta sorozatnak és a főszereplőnek Violetta a neve?

Figyelt kérdés

Elméleteim:

1.Van egy film (Violetta a zene szülőanya)szerintem arról kapta a nevét.

2.Jorge Blanco akkor született (December 19.)akkor van Viola és Violetta névnap(csak néhány naptárban írják ki).


Ezek csak az én elméleteim!Igazából nem tudom miért Violetta lett a sorozat és a főszereplő neve!



2015. aug. 14. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Figyelj, más országokban nem is létezik olyan, hogy névnap, szóval az elméleted alapból hülyeség. :D

Azért lett ez a neve, mert a készítők ezt a nevet találták ki a főszereplő csajnak. Nem mindegy?

2015. aug. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
A széknek miért szék lett a neve?
2015. aug. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Második: :'D

Mert illik a személyiségéhez. A Violetta igazából azt jelenti, hogy lila. Mivel a sorozatnak főleg "lila" a színvilága, kerestek hozzà egy szépen hangzó nevet. Beto is megmondta Thomas-nak az 1. évadban, hogy azt a címet adja egy dalnak, hogy lila, vagyis Violetta :)

2015. aug. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3, ez úgy történt, hogy Beto azt mondta Tomásnak, hogy írj a dalt ibolya lilával, mert a Violetta azt jelenti, hogy Ibolya. Törékeny és szép, illik a főszereplőhöz.
2015. aug. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az nem tudom hogy a főszereplő neve miért pont Violetta lett, de a sorozat címére két ötletem van.

1:a sorozat nagyrészt Violetta életét mutatja be és ezért lett ez a címe

2:jobb címet nem tudtak kitalálni az alkotók

+1(a második írása alatt jutott eszembe) az alkotóknak volt még néhány cím ötlete de ha csak egy név a címe nem kell folyton fordítgattatni a filmnél, neten a fotóknál

2015. aug. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ az utólsónak!
2015. aug. 19. 13:02
 7/7 anonim válasza:
Egyik sem igaz. Olvastam Tini könyvét és azt irta hogy a Disney szeretett volna készíteni egy sorozatot aminek az lett volna a címe hogy A REMÉNYEM. Már minden kész volt csak nem találtak főszereplőt. A főszereplő neve előtte és utána is az volt higy Violetta. Ha rám hallgatsz akkor azért lett az a címe mert sokkal jobban illett oda mint a reméényem ;)
2016. jún. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!