Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Violettában a 3. évadban...

A Violettában a 3. évadban Naty kivel fog majd járni?

Figyelt kérdés

2015. júl. 31. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Haól tudom, egyszer összejön egy Felipe nevű sráccal is, de marad a Naxi páros, tehát Maxival.
2015. aug. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Felipe egy ideig "szédíti" Naty-t, de nem jönnek össze, csak egy csók, de Naty nem érez semmit.
2015. aug. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De Naty érezni fog iránta valamit.Bocsi Naxi rajongo.Csak te nem akarod,hogy Naty Felipébe szeressen.Ludmila os Felipével akar lenne,de nem járni de csaka zert akar vele lenni mert hires lehet vele.
2015. okt. 19. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hajrá Naxi!!Remélem Maxival marad.Amúgy láttam egy videót amikor csókolózik Feliphével de egy utána következő részben újra Maxival van.És volt egy rész ami a 3.évad utolsó része volt és akkor Maxival volt. :)
2015. dec. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Amúgy jön az a Matilda nevű lány és amikor beszélget maxival feliratozva volt.Lefordítottam és mondta a Matilda, hogy megy vissza Lengyelországba és hogyha itt maradna akkor sem lenne a Maxival mert tudja, hogy ő még a Natyt szereti.
2016. jan. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!