Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok harca: A végső csata...

Trónok harca: A végső csata ugye az élők vs holtak lesz, de adódik a kérdés, hogy hogy fognak egyesülni az élők és ki/kik fogja/fogják egyesíteni őket?

Figyelt kérdés
Westeros-on ez egy jó hosszadalmas folyamat lesz, figyelembe véve, hogy van aki csak egy feleséget akar, van aki ármánykodik stb. nincs más céluk, ha valaki a Mások-at említené nekik csak szemberöhögnék. Kivéve az Éjjeli őrség és a halott Jon. Jon talán ha újjáéled?

2015. aug. 10. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:

én valami olyat tudok elképzelni, hogy a Mások leverik szépen a Boltonokat, nekik ott lesz végük, és nyomulnak tovább, és valahogyan a Starkok fogják megállítani őket, hiszen ők Észak igazi őrzői.


Ezt el tudom képzelni úgy, hogy Theon és Sansa összefogná Északot és a Vasszigeteket, esetleg Jon feléledne és összefogná Északot, mint Stark fattyú ehhez kb. van annyi joga, mint Ramsaynek.


Illetve ne feledkezzünk meg Branről, aki most nagy varázslatokat tanul elvileg, és bármikor visszatérhet segíteni, nem feledve, hogy ő is Stark.


Ariát, hát nem tudom, mennyire válik belőle profi bérgyilkos, az biztos, hogy a Stark vért nem tagadja meg soha, szóval bármi lehet még a szerepe


Valahogy ezeket az opciókat tudnám elképzelni, de persze tudom, hogy máshogy lesz.

Királyvárat nem érdekli az egész, Danerys meg túl messze van, és nem úgy tűnik, hogy a közeljövőben át akarják hozni a Keskeny tengeren.


Cersei leszarja az egészet, Jamie meg nem tud harcolni fél kézzel, meg a Lannisterek hírneve is romokban.

Nem tudom, Brienne kinyírta-e Stannist, de ő se szorzófaktor, mert a serege nagy része elhúzott, mikor megégette a lányát.

2015. aug. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

Randyll Tarly

Sam - Dany - dothrakiak

Tyrion

Barristan Selmy

Sansa - Brynden Tully


Szerintem ők lesznek ott a végső összacsapásban, ha egyáltalán lesz ilyen.

Habár a helyzet akár meg is fordulhat és adott esetben Jaimevel helyettesíthető Tyrion és Selmy.

(Tyrionnak van egy álma a könyvekben, amiben Jaime ellen vezet egy sereget. Szóval ez akár valóra is válhat. A kérdés, hogy ki kinek az oldalán fog majd állni.)


"That night Tyrion Lannister dreamed of a battle that turned the hills of Westeros as red as blood. He was in the midst of it, dealing death with an axe as big as he was, fighting side by side with Barristan the Bold and Bittersteel as dragons wheeled across the sky above them. In the dream he had two heads, both noseless. His father led the enemy, so he slew him once again. Then he killed his brother, Jaime, hacking at his face until it was a red ruin, laughing every time he struck a blow. Only when the fight was finished did he realize that his second head was weeping."


A Mások meg nem holtak, csak mások. A bábjaik csak a halottak.

2015. aug. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én kétlem,hogy egy nagy végső harc lenne a Mások ellen.

Egyrészt azért, mert Westeros népének túlnyomó része nem hisz a Mások létezésében és így egyáltalán nem törődnek a Falnál történtekkel.

Másrészt pedig én azoknak a táborát erősítem, akik szerint a Mások nem gonoszak.

Ez a történet nem fekete-fehér, mint pl. a Gyűrűk Ura, tehát nincs kimondottan egy jó és egy rossz oldal. Mint ahogy Martin is mondta mostanában mikor a Marvelt említette,hogy ott a főellenségek unalmasak, mert sokszor a főszereplők szinte tükörképei. Ugyanez lenne igaz egy élők vs holtak végső összecsapásra.

2015. aug. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szal én arra tippelnék,hogy mindenki utolsó harca más lesz és ezek kb. egyidőben fognak zajlani.

Falon Éjjeli Őrség (Jon) és a Mások, Északon Stannis és Roose, délen Euron és a Tyrellek, King's Landing környékén Cersei és "Aegon" és Dany, ha Dorne nem áll Dany mellé akkor ott Doran és Dany, ahol Dany legyőzi a dorneiakat, ami anno Aegonnak nem sikerült.

2015. aug. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A 3. válaszolót már most megcáfolnám azzal, hogy Martin a minap mondta, hogy bevallja, hatalmas rajongója Tolkien-nek és az ő művére is hatalmas hatással van. És a végére is ugyan olyan keserédes véget szán mint amit ő is.

Így mondta egészen pontosan. :)

Sőt, már azt is kijelentette, hogy az emberek győzelemével fog véget érni a történet, de keserédes győzelemmel.


''I’ve said before that the tone of the ending that I’m going for is bittersweet. I mean, it’s no secret that Tolkien has been a huge influence on me, and I love the way he ended Lord of the Rings. It ends with victory, but it’s a bittersweet victory.''


Imádja, ahogy befejezte a Gyűrűk urát, győzelemmel, de keseréses győzelemmel, és eldőlt, hogy ő is úgy fogja. Szal Gyűrűk ura-s lesz ez is, ahogy annak lennie is kell. :)

2015. aug. 12. 02:59
 6/9 anonim ***** válasza:
5. Nem az lesz. Ez az idézet van tovább is, azt sem ártana bemásolni.
2015. aug. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
28%
Dany jön a sárkányokkal. Jon feltámad, ő lesz Azor Ahai egyesít mindenkit, 'oszt' közösen leverik a másokat.
2015. aug. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
*Deny.
2015. aug. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
először írtad jól: Dany
2015. aug. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!