Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki valamit a Vámpírnaplókról?

Bogi0713 kérdése:

Valaki valamit a Vámpírnaplókról?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy mikor jön a hetedik évad? És most Nina tényleg nem lesz benne? Ebben az esetben ti milyen folytatást tudtok elképzelni? És mi a véleményetek a hatodig évad végéről?
2015. júl. 1. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát én személy szerint nem láttam az utolsó évadot (Elkezdtem de abba hagytam) és én örülnék neki ha nem lenne folytatás mert már nagyon vontatott volt. Egyébként nézz utána , hogy lesz-e folytatás, IMDB-n általában kinnt szokott lenni.
2015. júl. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lesz folytatas, oktober 8-an jon a 7.evad. A 6. szerintem is nagyon gagyi volt, es en szemely szerint orulok, hogy Nina mar nem lesz, ne erts felre, remek szineszno, ahogy egyszerre alakitotta Katherinet es Elenat is, ket ennyire kulonbozo karaktert, hat elkepeszto, de mar untam, hogy 6 evadon keresztul minden resz arrol szolt, hogy mentsuk meg draga Elenat.
2015. júl. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!