Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a velemenyetek a Vampirnapl...

Mi a velemenyetek a Vampirnaplokrol?

Figyelt kérdés
Hosszu velemenyeket szeretnek!
2013. jan. 2. 20:47
 1/8 anonim válasza:

szerintem nagyon jó!

eleinte azért nem néztem mert azt hittem rossz de különben nagyon megtetszett és alig bírtam vele leállni.

szeretem a misztikus sorozatokat főleg az ilyen vámpírosokat meg amibe szerelmi dramatizálások vannak ilyen tipikus tini sorozat de hát az vagyok és imádom!!:)

2013. jan. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyet értek az első válaszolóval. Először én sem, néztem, mert azt hittem, hogy nem valami jó. Ugyanezt hittem a Twilightről is, aztán megnéztem az összes részét pár hónapja és tűrhető, viszont a vámpírnaplók leveri! Minden megvan benne, ami nekem egy sorozatba kell. Fiatalok, vámpíros természetfeletti dolgok, szerelem, dráma.. Nekem nagyon tetszik. És a vámpírok is jobbak benne, mármint szerintem ha választani kéne Damon és Stefan vagy a beesett képű, depressziós szorongásokkal és dührohamokkal küszködő Edward között, azthiszem egyértelmű lenne a választásom.. Napi 2-3 részt nézek meg a neten, és nem tudok elszakadni tőle, már alig várom, hogy leülhessek a gép elé..:D

Elég hosszú és jó a véleményem?:D

2013. jan. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem is jo erdekes fordulatos, es a 4. evad ellenere meg nem erzem azt, hogy elvan nyuzva a sztory mivel mindig jon valami uj. Orulok neki hogy nem igazan rugaszkodik el a megszokott vampirsagtol (mint a Twilight, amiben a masodik resznel mar nagyot csalodtam, es bar lattam az osszes reszet, h hatha meg kisul belole valami nem igazan tudok jot mondani rolla), es megis megannyi meglepetes van benne. Demont es Klaust is nagyon szeretem, Klaust egyaltamal nem tudom elitelni. Bonie karaktere is nagyon joo, elena viszont engem idegesit, Kathrine karaktere valahogy jobban tetszett. Mar nagyon kivancsi vagyok a kovetkezo reszekre. Remelem karoline es klaus osszejonnekvegul.
2013. jan. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Tity ***** válasza:
én eleinte twilight 2-nek gondoltam..De nagyon nem az.!:) amikor egy este elkezdtem nézni az 1. évad 1. részét már az elejét is kicsit morbidnak találtam. Most már 3 ávad 21. résznél tartok, és tisztára megszoktam a vért meg az ilyeneket.Szerintem irtó klassz,és tényleg fordulatos.Sokszor bajba kerül valaki és nagyon izgalmas a megmentése.Ja és egyáltalán nem Twilight utánzat..A twilight olyanoknak való akik félnek a horrorisztikus filmektől. Nincs benne semmi vér,alig mondtható vámpírfilmnek,mégis mindenki szereti..
2013. jan. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 jamesandjames ***** válasza:

Kedvenc sorozatom! Eszméletlen.

Eleinte, a legelső részt anyum(!) nézte meg a tv-ben és ő ajánlotta, hogy nézzem, én meg akkor nem is akartam. Végül a 3. résztől el kezdtem és beleszerettem. Szerintem a legeslegjobb vámpíros film amit eddig láttam, a Twilightot is magasban veri, egy napon sem lehet említeni a kettőt. Tehetséges, szexi színészek játszanak benne, a történet is szeretni való, akció dús, sokszor kiszámíthatatlan, vannak eszméletlenül vicces, viszont eszméletlenül síros és romantikus részek is. Egy szóval: FANTASZTIKUS!

2013. jan. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a twilightot jobban szeretem.de egyetértek a második válaszolóval inkább a két kis cuki Salvatore tesó mint az az idegbeteg Edward.de a többi cullen fiú bejön. :))
2013. jan. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az unokanővérem kezdte el nézni.. Egyszer odaültem mellé. Az a rész volt mikor Elenát elrabolják Elijah megbízásából egy lany es egy fiu(nem jut eszembe a nevuk reg lattam) akkor azt gondoltam elég furcsa sorozat inkább hagyom.. Később fogtam és elolvastam az Alkonyat 1. Részet és az unővèrem azt mondta inkabb a Vámpîrnaplókat nézzem mert az sokkal jobb. Mondom ha már ennyire mondja h az dokkal jobb belenézek! Már az elos masodik reszbél megfogott a sorozat alig birtam vele lealni:) a történet magávalragadott a színészek jól játszottak Elena szép volt Damon meg Stefan pedig nagyon helyes! Ahogy néztem néztem még izgamasabb lett! Szövődtek a szálak, egyre több lett a bonyodalom! Bele tudtam magam élni!.. Ahogy néztem Caroline lett a kedvenc szereplőm.. Tetszett ahogyan bekerültek Klausék a kepbe.. A hibridek is! Aaa olyan fantáziadús! Nagyon jó..! Annyira megszerettem h csatlakoztam egy követő fan-site clubhoz:) nem birtam ki! Muszály volt! A harmadik évad befeező része is! Aa és a negyedik évad eddig Vegre en Delena párti vagyok de ha Delena van akk sajnálom Selena-t ha forditva akkor meg Delenat..:( de most igy a jo! Kell egy kis Delena!! :)) ;D :D
2013. jan. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
egyszerűen nem lehet betelni vele!!:DD Most már mindig ezt néztem pedig eleinte twilight rajongó voltam de most már utálom és egyszer mazsorett táborban az egyik lány lili-nek mondtam hogy én így meg úgy szeretem a twilightot és ő azt mondta hogy most a vámpírnaplókért van megőrélve én meg le se tojtam de furdalt a kíváncsiság ezért otthon megnéztem azután már le se bírtam venni róla a szemem! tényleg nagyon misztikus romantikus és nagyon passzolnak a karakterek ehhez a történethez és ha láttátok már a 3x20 részt akk elenán egy tök jó ruci és kiegészítők vannak és én olyamba megyek farsangra, szerintetek megnyerem vele? na de én már semmit nem tudok nézni csak ezt!! <3 :)))
2013. jan. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!