Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Teen...

Mi a véleményetek a Teen Wolfról és a Vámpírnaplókról?

Figyelt kérdés

2015. febr. 23. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
én mindkettőt imádom, a Teen wolfban inkább a kalandon van a hangsúly, a Vámpírnaplókban a kapcsolatokon, szerelmen, de mindkettőben van mindegyikből bőven :)
2015. febr. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 barbi1015 válasza:

A teen wolfot még soha nem láttam de azt mondják nagyon jó sorozat.

Viszont Vámpírnaplók "függő" vagyok és tanusíthatom hogy a legjobb sorozat :)

2015. febr. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Teen Wolf: Amikor volt az a kanima az első nem tudom 1, 2 évadban, akkor féltem. :D De ahogy eltűnt a kanima, elég jól megszerettem. Jó, izgalmas sorozat, szerelemmel, halállal, kalanddal.

Vámpírnaplók: Az 5. évad lapos, unalmas, de a többi évad szerintem egész jó. Szerelem, halál... :)

2015. febr. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindkettőt nagyon imádom, kedvenc sorozataim. A Teen Wolf nagyon izgalmas, végigizgultam az egész sorozatot, a negyedik évadban folyamatosan agyaltam, hogy ki lehet gyilkos, rettenetesen beleéltem magam a sorozatba, együtt szenvedtem és örültem a szereplőkkel...nagyon szeretem, és alig várom az 5. évadot.

A Vámpírnaplókat is imádom. Őszintén szólva, voltak olyan részek, amik kicsit unalmasak voltak, de egy idő után borzasztóan megszerettem a sorozatot, és ez is a kedvencem lett. Ebben tényleg kicsit nagyobb hangsúlyt fektetnek az érzelmekre, szerelemre, halálra, mint a Teen Wolfban, de ettől függetlenül nagyon izgalmas sorozat, és harcolnak is benne eleget. A szereplők nagyon szerethetőek. Szóval, mindkét sorozatot nagyon ajánlom. :)

2015. márc. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mokika1111 válasza:

Egyszerűűen mindkettőt imádtam és nagyon várom az új részeket . Minden karakter nagyon szerethető még aleggonoszabb is . Csak ajánlani tudom mind ketőőt

✿✿✿

2015. máj. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!