Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tényleg Zac Efron lesz az új...

Tényleg Zac Efron lesz az új Pókember?

Figyelt kérdés
Komolyan, ennél csak a Robert Pattinson (vagy ki a halál) lett volna jobb választás.
2010. márc. 1. 10:42
 1/9 anonim ***** válasza:
én is ezt hallottam
2010. márc. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Erre kíváncsi leszek. Zac Efron nem az a szuperhős-kategóriás színész, nem hiszem, hogy hitelesen tudná alakítani a szerepet és itt nem a színészi tehetségét vonom kétségbe, hanem külsejét, eddigi szerepeit. Toby Marguire (remélem, jól írom a nevét) által lett híres a film, így futott be, én megtartottam volna Pókembernek. Jól alakított, illet rá Peter Parker szerepe.
2010. márc. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

biztos h leváltják az igazi pókembert? én őt annyira birom

mással már megsem nézem

főleg nem zac efronnal majd musicalt fog énekleni közbe vagy mi a rák? vagy robert pattinson? eljátsza a hős vámpír szerelmest mint abba az őrült másik filmbe is?

mért váltják le?

2010. márc. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
de most komolyan zac efron majd a "What time is it"-el akarja megmenteni a világot?
2010. márc. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ki a rák az a zacefront?
2010. márc. 2. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
HSM-be játszik
2010. márc. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ahha

mostmár tudom, hogy a hsm-be játszik.

De mi a rák az a hsm???

2010. márc. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A HSM, azaz High School Musical című trilógiában alakította a férfi főszereplőt Zac Efron. Ez egy amerikai, elsősorban tiniknek szóló zenés film. A történet egy amerikai középiskolában játszódik, ahová megérkezik egy új lány (Vanessa Hudgens alakítja) és felborítja a rendet. Ugyanis ebben a középiskolában mindenki tartozik egy klikkhez (jó tanulók, drámások, kosarasok, stb.) és nem barátkozhat a másik klikk tagjaival, nem tartozhat egyszerre két csoporthoz. És hát jön a főszereplő lány és a főszereplő fiúval megmutatják, hogy mégis mindent lehet és közben még egymásba is szeretnek. Nagyvonalakban erről szól a High School Musical című film, a második rész ennek a tanévnek a nyaráról szól, a harmadikban elballagnak a középsuliból.
2010. márc. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem... Andrew Garfield lesz és amúgy sem ez lesz a negyedik rész, hanem egy teljesen más..itt még fiatalabb Peter, más a nője (Gwen Stacy) és úgy amúgy más..ez egy reboot. Ennyi.
2011. máj. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!