Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Westend 4dx moziban volt mar...

Westend 4dx moziban volt mar valaki? Megeri? Mi leghatra a sarokba foglaltunk jegyet. Ott is elvezheto a hatas, vagy csak kozepen jo?

Figyelt kérdés

2015. jún. 12. 06:36
 1/9 anonim ***** válasza:
A sarokban is ugyanúgy seggberug a szék, leöntenek vízzel és az orrod alá finganak, mint középben.
2015. jún. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az előttem lévő jól mondja sőt nekem volt már hogy a nyakambahánytak, meg egy kupac szar volt a földön a lábamnál, és valaki behozott egy lovat az előadásra és egész végig nyerített. nem jó mozi.
2015. jún. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Én még mindig nem tudom felfogni, hogy ki az isten vágyik arra, hogy miközben filmet néz, basztassák minden féle f***ággal.
2015. jún. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Időközben lefoglaltam inkább az IMAX-ra a JW-öt. Belegondoltam, és nekem sem jönne be a hullámvasutazás filmnézés közben.
2015. jún. 12. 10:20
 5/9 anonim válasza:
Pedig én csötörtökön láttam 4dx-ben a JW-t és irtózatosan élveztem
2015. jún. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Melyik széken ültél? Milyen effektek voltak?
2015. jún. 15. 08:57
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Fogd már föl, hogy mindegyik ugyan olyan!
2015. jún. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ne idegeskedj, kisharcos! Valaki pl azt írta, hogy középen a legjobb. Minden véleményre kíváncsi vagyok, úh vegyél vissza, és kulturáltan írogassál!
2015. jún. 16. 10:41
 9/9 anonim ***** válasza:
A negyedik (D sor) közepén a legjobb.
2015. jún. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!