Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » "Legyetek jók ha tudtok a...

"Legyetek jók ha tudtok a többi nem számít" zenéjű filmnek mi volt a címe ill. amit leírok az ebben a filmben volt e?

Figyelt kérdés

89-90 k láttam a filmet de mivel elég kicsi voltam (5-6), nem sokra emlékszem belőle, a címét nem tudom sajnos, de néhány jelenet még nagyon elevenen él. Az is lehet egyébként, hogy több filmet keverek. Légyszi aki felismeri írja meg mi a címe. Középkorban játszódik, egy kisfiú meg egy kislány nagyon sokat játszanak együtt a réten és az erdőben. Az erdőben volt valami fatákolmány is. Nagyon erősen kötődtek egymáshoz. Amikor nagyobbak lettek a fiú megígérte a lánynak, hogy ha felnőnek feleségül fogja venni. Később egy templomban beszélget egy pappal, aki ad neki egy almát. Mire a fiú gyorsan elkezdi enni. Erre a pap: "Előtte keresztet kell rá tenned, mert ugyan bármilyen gyönyörű is ez az alma honnan tudhatod, hogy nem e az ördög van benne?" A fiúból később pap lett, a lány pedig valami csutkabábut szúrkálva átkozza. Aztán arra emlékszem még, hogy volt egy másik fiú is, aki tolvaj lett, őt felakasztották. És ezt a dalt éneketék benne, aminek a refrénje: "Legyetek jók, a többi nem számít!"


Köszi a segítséget!

Közben utánnakutattam, és írtátok a cím Angelo branduardi State buoni se potete, márcsak azt szeretném tudni eze az a film! Mégegyszer köszi!


2010. febr. 26. 17:01
 1/10 anonim ***** válasza:
A film címe is Legyetek jók, ha tudtok!
2010. febr. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen és magyarul a címe:Legyetek jók ha tudtok(a filmnek)
2010. febr. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget!


És ezek a jelenetek tényleg ebben voltak?

2010. febr. 26. 18:44
 4/10 anonim ***** válasza:
régi emlékek ezt a számot énekeltük banketten! Igen jól írta az előző kettő,hogy Legyetek jók ha tudtok A Napoleon Boulevard énekelte!
2010. febr. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2010. márc. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2010. márc. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ilyen jelenetek nincsenek ebben a filmben.

A legyetek jók, ha tudtok c. filmben a srácból nem pap lett, hanem haramia. A lány lett apáca, miután a srácot végül felakasztották. Nincs benne sem alma sem csutkabábu. Valami más filmről beszélhetsz.

2010. márc. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor két filmet mostam egybe az emlékeimben, az egyik ez volt mostmár biztos, márcsak azt nem tudom melyik lehetett a másik.
2010. márc. 1. 18:36
 9/10 A kérdező kommentje:
És valaki nem tud magyar feliratot a filmhez?
2010. márc. 1. 18:41
 10/10 anonim ***** válasza:

"A fiúból később pap lett, a lány pedig valami csutkabábut szúrkálva átkozza."


Ez a jelenet a Julianus barátból van :)

2011. aug. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!