Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik volt a legbrutálisabb,...

Melyik volt a legbrutálisabb, legvéresebb film amit láttál? És melyik az amelyiken sírtál? ( tehát akkor feltehetőleg romantikus. Dráma. )

Figyelt kérdés

xD

kicsit más témák... :$


2010. febr. 19. 19:32
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Martyrs, Descent 1-2, A vadász, Inside, Hellraiser-ek...

Kinek mi számít brutálisnak és durvának. Engem már semmilyen brutalitás nem "hat meg" a filmekben, de persze azért imádom a gore-t. :P


Arra már nem is igazán emlékszem, hogy melyik film volt, amin elérzékenyültem. Talán kicsit az Ollókezű Edward végétől, lehet hogy az Édes Novembertől is. Annyira már nem emlékszem, de ha olyan hangulatban talál el az adott film, akkor akár ilyen hatást is képes kiváltani.

2010. márc. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

1:Motel 2.

2:Szerelmünk lapjai

2010. máj. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
És van valami ojan horrorfilm amibe sok a brutális kínzás ? Aztmondták a motel 1-2 brutális én nagyon unalmasnak találtam . A fűrész 1-6 filmeket is mondták hogy mijen brutális hát azis unalmas. Valami nagyon kegyetlen kéne. .Valami keményet mondjatok amibe tényleg sok brutális kínzások vannak. Címeket írjatok
2010. okt. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
eddig a legdurvább film amit láttam az a philosophy of a knife volt, rengeteg horror filmet láttam már de ezt nem bírtam végignézni :D
2010. dec. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Na had adjak egy kis felvilágosítást :D

A legvéresebb film a világon Peter Jackson Dead Alive c. alkotása ezt nyugodtan kezelhetitek tényként, de ez egy régi horrorvígjáték ezért nem olyan stílusban durva, hogy sokkolja vagy kiakassza az embert!

Ezek viszont tényleg beteg filmek :

Melancholie der Engel

Slaughtered Vomit Dolls

ReGOREgitated Sacrifice

Slow Torture Puke Chamber

Subconscious Cruelty

Srpski film

August Underground

Nekromantik 2

August Underground's Mordum

August Underground's Penance

A l'interieur

Cannibal

Saw 1-7

Philosophy of a Knife

Begotten

Orozco The Embalmer


egyébként amit válaszban említett valaki a japán darabolós az a guinea pig flower of flesh and blood

2011. máj. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Zolikingkiller válasza:

Legvéresebb film: Headless

Amin sírtam: Egy kutya négy élete

2017. jún. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!