Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik volt a legbrutálisabb,...

Melyik volt a legbrutálisabb, legvéresebb film amit láttál? És melyik az amelyiken sírtál? ( tehát akkor feltehetőleg romantikus. Dráma. )

Figyelt kérdés

xD

kicsit más témák... :$


2010. febr. 19. 19:32
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Az Inside tényleg nagyon brutál véres film. :P

De vannak jóval kevésbé ismert alkotások, amik képesek még ezt is felülmúlni... volt egy film, talán japán, sajnos nem emlékszem a címére, de annyiról szólt, hogy egy pasi hogy darabol szét egy nőt...

2010. febr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

hát a motel az durva...

nem ijesztő... hanem véres...nekem elég brutális volt xD


kínzásokkal van teli...

2010. febr. 23. 21:28
 13/26 anonim ***** válasza:
A Kill Bill is véres mint állat. Viszont amin elsírtam magam az a Halálsoron volt.
2010. febr. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

szerintem is a Motel a legvéresebb!

az Édes Novembert én is végigsírtam és az Utolsó táncot is.. az a durva, hogy ez utóbbi megtörtént esetet dolgoz fel!

2010. febr. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

legvéresebb: Végső állomás 1-2-3-4

legszebb: Ha eljön Joe Black.., Édes November, Angyalok városa, Séta a múltba

2010. febr. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Visszafordíthatatlan, Eden Lake, Martyrs
2010. febr. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem a horror filmeket,nekem az eddigi legdurvább az "Aki bújt,aki nem" volt.

Viszont sírós film annál több van :)

P.S. I love you, Rómeó és Júlia, Végszükség, illetve a One Tree Hill c. sorozat jó pár epizódja...biztosan lenne még,de most így hirtelen nem jut eszembe több

2010. febr. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Rengeteg véres-beles alkotás van, bőven nem a Motel a legdurvább! Csak az egy elég ismert horror.
2010. febr. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Sírós sztem a P.S I Love You, Marley meg Én vége, Armageddon mikor a Bruce W. beszél a végén a lányához.
2010. febr. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Fűrész 1-5ig.. A haton majdnem elaludtam semmi fúdebrutális nem volt benne. De a többi részénél.. Úristen.. :O

P.S. I love You, Séta a múltba, New Moon

2010. márc. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!