Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » SPOILER SPOILER SPOILER...

SPOILER SPOILER SPOILER Breaking Bad utolsó részében miért nem ölte meg Jesse Walter-t?

Figyelt kérdés
Azért nem, mert a közös múltjukra gondolt,Vagy talán azért mert ezzel azt akarta kifejezni hogy megbocsájtott Walternek?
2015. ápr. 3. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem azért, mert látta, hogy Walter úgyis halálos sebet kapott, így felesleges volt neki megölnie.

És végül is mégis csak kiszabadította.

2015. ápr. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Meg talán Jesset kb. rabszolgasorba taszították, ott sínylődött nemtom már meddig, Walt pedig megmentette. Miatta került oda, de valszeg hálás volt, amiért megmentette.
2015. ápr. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy megbocsátott volna Walt-nak. Úgy váltak el egymástól, hogy Walt bevallotta, hagyta meghalni Jane-t, Jesse pedig hosszú ideg örlődhetett ezen, amíg fogságban volt. Szerintem jobban gyűlölte Walt-ot, mint valaha. Ugyanakkor én úgy gondolom akkor már annak látta Walt-ot, ami valójában volt, egy szánalmas emberi roncsnak, akinek igazából már teljesen mindegy, hogy életben marad-e. Tovább megyek, Walt már várta a halált. Nem tudom, emlékszel-e rá, de a párbeszédedük a végén elég jól megmagyarázza a dolgot, amikor Walt végre kimondja, hogy akarja, hogy Jesse lelője. De Jesse megmondja neki, hogy akkor oldja meg maga. Szerintem már túl sok barátját látta meghalni, és nem bírta meghúzni a ravaszt, akármennyire is gyűlölte Waltot. A gyökér neonáci gyerek soha nem jelentett neki semmit, csak fájdalmat, ezért őt megölte, de Waltot egykor szerette. Plusz az is lehet hogy rájött szívességet tesz azzal ha megöli, vagy látta vérezni, nem látta értelmét megölni őt.
2015. ápr. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!