Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tényleg nem Ashley Green...

Tényleg nem Ashley Green fogja játszani Alice szerepét a Breaking Dawn 4/2-es részében?

Figyelt kérdés

Ezt nem most hallottam de kíváncsi lennék igaz-e a hír mert ő a kedvenc színésznőm. :)

Értelmes válaszokat kérek! Köszi! :)



2012. jún. 21. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
sose hallottam róla :S és mi az a breaking down?
2012. jún. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért ne ő játszaná?
2012. jún. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Nateiko válasza:
én nem láttam még sehol hogy ne ő játszaná amúgy meg más nem igazán illene bele szerintem a szerepbe bár nahjó ezt nem tudom csak hogy már megszoktuk a kinézetét meg minden szóval szar lenne ha nem ő játszaná amúgy meg nekem is ő a kedvencem
2012. jún. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!! És tényleg nem lenne ugyanaz a ha nem ő játszani Alicet. :)
2012. jún. 22. 18:03
 5/10 A kérdező kommentje:
Most néztem meg az előzetest és benne van Alice és most már megnyugodtam hogy nem cserélték le. :)
2012. jún. 22. 18:05
 6/10 anonim ***** válasza:

amúgy senkit nem cseréltek le,de a szereplők egyre jobban változnak pl jacob levágatja a haját. a hajnalhasadásban

ott a vámpírok változnak Edwardon kívül Alice-nek rövid haja lesz és sztem a hangja is más jaspernek először a göndörből hosszú utána rövid sima és az aca is más nem az a visszahúzódó mint aki volt emmet-nek a rövid kopaszos haja kicsit dúsabb nekekem nem tetszik esme vörösről feketére váltott és bella mikor megghal undorítóan néz ki

2012. jún. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem tudjátok mikor lesz a hajnalhasadás 2. része fönt a neten online,letelhetően vagy a moziban?
2012. jún. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Amerikában November 16-án fogják bemutatni Magyarországon meg 22-én. :) De azt nem tudom hogy mikor lehet letölteni... :/
2012. jún. 26. 23:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Tudtommal egyben forgatták le a breaking dawn 1-2 részét.Így elméletben, ha a BD/1-ben Ashley Green játszotta Alice-t, akkor a BD/2-ben is:)
2012. aug. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Bia97 ***** válasza:
Sztem amint kiadják 22-én, másnap rögtön fenn lesz neten...
2012. aug. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!