Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Le tudná írni valaki röviden...

Le tudná írni valaki röviden a Rubí, az elbűvölő szörnyeteg című sorozat történetet?

Figyelt kérdés
Sajnos nem fogom tudni nézni, de érdekes sorinak találom, és érdekelne hogy fognak alakulni a dolgok. Köszi szépen!
2010. febr. 14. 20:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/85 anonim ***** válasza:
100%
Előző válaszoló vagyok,Maribel-nek és Alejandro-nak lesz közös gyermekük,Carlos,akit Fernanda majd úgyszintén el kell csábítson.
2010. márc. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/85 A kérdező kommentje:
Értem :) De miért hallgat majd mindenben Fernanda Rubí-ra? Cristináékkal mi lesz? Rubí és Hector mikor fognak elválni? És miért? Maribell megbocsát majd Rubínak és Hectornak? Gondolom Alejandró igen, mert teherbeejti Rubít. Rubínak akkor egy gyermeke sem lesz?
2010. márc. 10. 21:06
 23/85 anonim ***** válasza:
100%

Fernanda nagyon szereti a nénikéjét,és olyan akar lenni mint ő,már kicsi kora óta,főleg hogy hasonlít rá.

Cristina és Marco össze fognak házasodni,miután Cayetano meghal.

Rubi és Hector nem válnak el,hanem Hector meghal autóbalesetben,de akkor már tisztában lesz vele,hogy Rubi milyen nőszemély.Ő akarja bebizonyítani Alejandro-nak,hogy Rubi már megint becsapta (Rubi elvetél,de nem mondja meg,álterhességet színlel,de Hector bizonyítékot szerez rá,hogy a babát rég elvetette,mert Rubi-t Alejandro beutalja a kórházba,és ott a csaj lefizet egy dokit,hogy mondja azt,hogy a babát most vesztette el)ekkor fog Hector meghalni.De közben neki is lesz szeretője,Elena,akitől gyermeke is születik.

Maribel hamarosan fülig szerelmes lesz Alejandro-ba,és akkor már a többi dolog nem érdekli.

Alejandro pedig kezdi elhinni,hogy Rubi megváltozott,de végül napról-napra jobban csalódik benne,és úgy dönt a legjobb ha elveszi Maribel-t feleségül (de ezek már a leges legvégén fognak megtörténni)

2010. márc. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/85 A kérdező kommentje:

Fúúú te igazán bennfentes vagy ;)


Cayetano meghal? Hector is meghal..., mindenki meghal .. :S Nagyon tetszik ez a film :) Nem a halálok miatt, hanem mert izgalmas :D Nézni nem nagyon tudom, de felveszek minden részt :)

2010. márc. 11. 14:16
 25/85 anonim ***** válasza:
78%
Hát igen,nagyon jó,én már többször láttam,de szívesen megnézem még-egyszer,és még-egyszer annyira jó :)
2010. márc. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/85 anonim ***** válasza:

Hmm, köszi, hogy leírtátok, nagyon komoly vége lesz, és izgalmas lesz nagyon is. :)

Kíváncsi vagyok rá, hogy lesz-e második évad, de ugye már 5 éve vége a sorozatnak, már rég el kellett volna kezdeniük a 2. évadot forgatni, nem?

2010. márc. 13. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/85 anonim ***** válasza:
78%

Én szerintem nem lesz 2.évad,pedig nagyon-nagy kár,kíváncsi lettem volna Fernanda bosszújára.

Mert ahogy a végén minket,nézőket hagynak a ? jellel a végén ez szerintem azt jelenti az új Rubi eléri amit akar,naná,hisz lelke mélyén Alejandro örökre fogja őt szeretni.

*nem tudom találtál e rá a netten,de van egy magyar honlap a sorozatról,vannak fent epizódok meg minden más.Nekem bejött:D

itt a linkje: [link]

2010. márc. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/85 anonim ***** válasza:
78%

Köszi a linket! :)

Hát nem tudom, majd elválik, mindenesetre nagyon kíváncsi vagyok, mi lesz.

2010. márc. 14. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/85 anonim ***** válasza:
itt már mindent szinte ki lett beszélve :) h h Soul udvarolni fog sofinak ?? nem békülnek ki Lorenával??? kettőjükkel mi fog történni és a többiekkel Pakoval, Lorenával Rubi anyjával, Pancha-val és Lola nénivel????
2010. márc. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/85 anonim ***** válasza:
100%

Paco és Lorena összejönnek.

Refugio,Rubi anyja meghal.

Saul és Sofi is összejönnek.

2010. márc. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!