Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Le tudná írni valaki röviden...

Le tudná írni valaki röviden a Rubí, az elbűvölő szörnyeteg című sorozat történetet?

Figyelt kérdés
Sajnos nem fogom tudni nézni, de érdekes sorinak találom, és érdekelne hogy fognak alakulni a dolgok. Köszi szépen!
2010. febr. 14. 20:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/85 anonim válasza:
Most néztem meg a részeket. Hát tényleg nagyon durva lesz. Tényleg elveszíti a lábát meg minden. Biztos jó lesz!:D Mármint nem az h elveszíti a lábát....
2010. febr. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/85 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, gondolom van egy kis nyelvtudása és megnézte előre, vagy feliratosan nézte, vagy nemtudom :) De igaza van/volt :D tényleg ez lesz a filmben :)
2010. febr. 24. 09:34
 13/85 anonim ***** válasza:
szerintem tök jó elvégre nem lehet minden vége happy and nem?
2010. febr. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/85 A kérdező kommentje:
Pontosan, pontosan :) Habár lehet lesz második "évad" is mert elég érdekesen lesz ennek vége... a vidiben lehet is látni: fin ... ? <- Ebből gondolom hogy itt majd nem lesz vége :)
2010. febr. 25. 19:26
 15/85 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Első hozzászóló vagyok :)

Youtubon néztem meg a sorozatot, egy kicsit értek spanyolul és gondoltam bele nézek, kezdtek érdekessé válni a dolgok és minden részbe belenéztem. Remélem lesz második évad is. :)

2010. febr. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/85 anonim ***** válasza:

és mi fog történni Soul-lal??? ami történt vele h balesetet szenvedett???

Kitől lesz gyereke hectornak????

2010. márc. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/85 A kérdező kommentje:
Hát megmondom őszintén hogy egyiket sem tudom :S Ezekre én is kíváncsi lennék :D
2010. márc. 10. 16:45
 18/85 anonim ***** válasza:
100%

Hector-nak Elenától lesz gyereke.

Saul pedig helyre fog jönni,és majd később Sofi-nak,Alejandro húgának fog udvarolni.

2010. márc. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/85 A kérdező kommentje:
Aha értem. És az a szőke kislány, aki majd felnőtt korában olyan lesz mint Rubí, az Christina gyereke lesz? És ki lesz az apja? Rubínak lesz gyereke? Ha igen, kitől? És Alejandrónak és Maribellnek lesz közös gyerekük? Alejandró anyjával mi lesz?
2010. márc. 10. 20:36
 20/85 anonim ***** válasza:
100%

Fernanda Cristina és Cayetano lánya.

Rubi teherbe esik Alejandro-tól,de elveszti a babát,amikor megmenti Fernanda-t.Fernanda-t majdnem elüti az autó,Rubi pedig beszökik elejébe,hogy elkapja a kislányt.Leesik az útra,és elvetél.

Alejandro anyja nemegyszer kerül ki veszélynek,és Rubi lesz az aki megmenti őt.

2010. márc. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!