Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ez melyik régi akciófilm...

Ez melyik régi akciófilm lehet? Nem emlékszem már pontosan.

Figyelt kérdés

A szereplőkre és a film címére abszolút nem emlékszek. Kb. 80-90-es évek lehet. Gyerek voltam még mikor láttam.

Azt tudom egy fekete nyomozó volt az egyik főszereplő és egy másik (fehér) fickóval erdőn át üldöztek egy emberrabló gyilkost aki azt hiszem egy "Lisa" nevezetű nőt ejtett túszként. A film elején mesterlövésszel is le akarták lövetni a "főgonoszt" de az takarót húzott magára és a nő túszra.

Emlékszek a fekete fickó egy grizzly medvét is elijesztett idétlenül az erdőben, mert nem csaphattak zajt.



2015. márc. 3. 22:13
 1/4 HalkHogen ***** válasza:
100%
Gyilkos lövés (1988)
2015. márc. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Igen ez volt az a film! Úhh mióta kerestem már!
2015. márc. 4. 09:05
 3/4 HalkHogen ***** válasza:
Láttam annak idején kisrácként. Az MTV valamelyik vasárnap vagy hétfő este leadta pár évvel a megjelenése után, a '90-es évek elején. Be voltam rajta parázva, mint állat. :)
2015. márc. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az az !!!
2015. márc. 4. 11:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!