Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy akciófilmet, ami...

Keresek egy akciófilmet, ami bérgyilkosokról szól, és nem olyan régi film, vkinek beugrik melyik film ez?

Figyelt kérdés

Elsőnek azt hitem h jason stattham filmje, de végig néztem a filmjeit, és nem láttam közöttük, bár tévedhetek is.

Arról szól h kapa bérgyilkos egy megbízás sorozatot, ázsiában kell azt hiszem 3 embert levadásznia.

és emlékszem egy jelentre a filmből, amikor arról ebszél h kell neki segítő az akciókhoz mindig, de utána mindig megöli azokat is.

de itt egy fiút talál, és a végén nagyon szimpatikus lesz neki, nem öli meg.

két eset rémlik még a filmből, amikor egy folyami piacon vannak vhol thaiföldön, és az áldozat a csónakok között menekül az úszó piacon, és csónakkal üldözik.

és egy másik embert aki egy dagadt thaiföldi strici, úgy kell megölnie, h balesetnek látszódjon, ezért amikor az úszik a medencében, belefojtja a vízbe.

remélem vki felismeri a filmet, nagyon pörgős akciófilm, arra emlékszem még.



2013. szept. 27. 22:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Veszélyes Bangkok. Én is esküdni mertem volna, hogy Statham-film, pedig pár hónapja láttam.
2013. szept. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod:)

én most néztem meg mit írtál, de nekem meg reggel ugrott be a film címe a netet böngészve,nem is tudom miért jason statthan neve ugrik be a filmről, pedig nicolas cage a főszereplője

2013. szept. 28. 10:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!