Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szeretitek a Violettát?

Szeretitek a Violettát?

Figyelt kérdés

2015. febr. 12. 13:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
57%
Nem, bár nem is éppen a Violetta célkorosztálya vagyok. Azért láttam 1-2 részt, és nekem szimplán nevetséges, hogy azért féltékenykednek, mert a kiszemeltjük épp duettezett egy másik lánnyal/fiúval. + Valóban nem tudnak igazán színészkedni sem. Én azért a hangjukra is kíváncsi lennék mindenféle feljavítás nélkül, de azért gondolom csak van valami, ha már beválogatták őket.
2015. febr. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
59%
Hát röviden a sorozat arról szól hogy a főszereplő csajnak milyen rossz mert egyszere 3 vagy 4 vagy már nem is tudom mennyien akarják kúrni és szegényke nem tud dönteni melyiknek dobjon csontot. Másrészről a szereplők annyira ótvarok hogy hányok tőle, persze egy 10 éves lány szempontjából megteszi sőtt még tetszik is nekik (nagyon is), de ha nem egy csupacsuda rózsaszin kiscsaj szemszögéből nézzük az egész sorozat egy ótvar hányadék, mitöbb még a sorozatban szereplő dalok is ótvarok, egy értelmes jelenet nincs benne és még holnapig sorolhatnám a negativumokat róla szóval, nem.
2015. febr. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
31%

Nem. Szerintem elég nagy baj , hogy halál nélküli spanyol vagy mittudom én milyen hülyeséget adnak le. Mellesleg ez a violetta a legrondább szereplő.

Komolyan ilyeneket lehet tőle tanulni, hogy depis?

Gusztustalan.

2015. márc. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
65%
Nem
2015. márc. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
57%
Az poén, hogy itt gyakorlatilag csak választ adnak az illetők és egyből úgy le vannak pontozva a semmiért bameg hogy csak na! Köszönjük Violetta fanok. Ja és válaszolok a kérdésre én is, bár tudom, lepontoztok majd: Nem.
2015. márc. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem mintha annyit pontoznék, de az utálók is lepontozzák az egy szavas "igen" válaszokat.
2015. márc. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!