Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Filmeket keresnék ami arrol...

Filmeket keresnék ami arrol szól hogy hogyan, és mivé válik az ember alkoholizmus következtében? A szülők hogyan ronthatják el az életüket és a gyermekeik életét azzal hogy agresszívvá és teljesen más emberré válnak? Tanulságos és hasznos filmeket.

Figyelt kérdés

2015. febr. 10. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Hiába mutatod meg apádnak, nem teszi le tőle a piát...
2015. febr. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Meg Ryan-nal van egy ilyen film, nem tudom a pontos címét, talán: ha a férfi nagyon szeret.
2015. febr. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez szép és jó (engem is érdekelne egyébként), de hogy alkoholistává váljon valaki, annak biztosan van oka. Bizonyos élethelyzeteket miként él meg az ember, el sem tudod képzelni (egyszer voltam kb olyan helyzetben, hogy úgy éreztem ezt nem vagyok képes józanul kibírni - bár valahogy mégis megtettem. :D). Azon a problémá(ko)n kellene valahogyan segíteni.

A családomban is volt ilyen.

2015. febr. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Hát kemény dió. Nem tom lesz-e bármi hasznos ötletem, de majd meglátod.


1. Ami elsőre beugrott, az a Budapest, végállomás. De ez drogosokról szól. Viszont függőség, szóval..


[link]


2. A másik a Bebukottak.


[link]


3. Ennek a második része a Káin gyermekei.


[link]


4. Las vegas végállomás


[link]


5. Örökség. Ez is piálásról szól, de ennek inkább megragadó a hangulata, szóvAL neked nem igen jó. De azért mégis.


[link]


6. Egykoron harcosok voltak. Na ez viszont pont jó neked.


[link] /film/8240/Once_Were_Warriors_Egykoron_harcosok_voltak_1994


7. Sátántangónak is vannak vonatkozó részei.


[link] /film/444/S%C3%A1t%C3%A1ntang%C3%B3_1994


8. Mielőtt meghaltam. Ez AIDS-ről szól, de az alkoholista életmód hatása a különböző sorsokra is jelen van.


[link] /film/47717/Dallas_Buyers_Club_Miel%C5%91tt_meghaltam_2013


9. Észak. Ez vígjáték..


[link] /film/29089/Nord_%C3%89szak_2009


Nagyjából, hirtelen ezek jutottak eszembe. Az 1,2,6 szerintem jó kezdésnek.

2015. febr. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Las Vegas végállommás(Nicolas Cage jó nagy alkesz benne és nagyon tragikus film)


Drog és alkoholról: Requiem egy álomért(kegyetlen egy film ez is!)


A kanyaron túl-magyar film,ez is alkohol ill drog,gyógyszerek ...


Flight c. Denzel Washington film-nagyon kemény alkoholizmusról szóló film

2015. febr. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! nagyon sokat segítettetek!köszönöm a sok film címet!!

Az pedig hogy úgysem fogja letenni apád a piát..:

nem tudhatod hogy leteszi-e vagy nem.

nagyon rég óta keresem a megoldást én, még mindig "gyermekként",hogy lehetne hogy még az életem egész legyen, és ne csak a rosszra tudjak majd emlékezni felnőttkoromban, és ne csak a sebek maradjanak meg ha visszagondolok a gyermekéveimre.. szóval azzal nem teljesen értek egyet hogy"úgysem fogja abbahagyni apád a piát, de részben igazad van mert kb 10 éve küszködök a megoldással.Édesanyám és édesapám is benne vannak.De nekem megér annyit hogy az összes ilyen filmet megnézzem és kitaláljam melyik a legigazabb és melyiket fogják ők megnézni. !! :)

2015. febr. 11. 16:28
 7/8 A kérdező kommentje:

egyébként egy 19 éves lány vagyok, de hidd el átmentem már annyi dolgon hogy megjegyeztem hogy SOHA NEM ÉRI MEG AZZÁ LENNI!!

láttam hogyan hullik szét a családom, gyermekként azt vártam hogy jöjjenek haza a kocsmábol este 11 kor,vagy később. ovodábol iskolábol egyedül jártam haza. hóban,esőben. Iskola után nem ültek le velem tanulni, nekem kellett annyi energiámnak lenni hogy elmenjel a kocsmába értük és hazahúzzam őket,KISGYEREKKÉNT!!tűrni a megaláztatásokat amiket kaptam hogy apád anyád alkoholista. (nem elég az egy gyereknek hogy itthon mi van, sajnos még a gyerekek piszkálják is.) és azért is szeretném megpróbálni, mert tudom hogy milyenek voltak amikor nem ittak. és megpróbálnám elérni azt a pontot amin megdöbbennek és visszafordulnak.

2015. febr. 11. 16:38
 8/8 anonim válasza:
Míg tart a bor és friss a rózsa - Tuti, hogy ez kell neked.
2017. szept. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!