Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lányok! Ezekben a romantikus...

Lányok! Ezekben a romantikus sorozatokban mi tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Nem tudom elképzelni ezt az egészet.Minden rész úgy kezdődik,hogy sírnak,utána valami nagyon gonosz ember elkezd röhögni,hogy már megint csinált valami nagyon gonoszat és közben megy folyamatosan a hegedű ami már-már idegesítő (igen az egyik ismerősöm szereti ezeket így belenéztem már a kuzey güneybe,a macskába,a marichuiba (nem tudom,hogy jó címet írok,csak abban az öreg nőnek olyan repedt fazék hangja van,és mindig mondja hogy csuuuiiii),akkor itt van még az a film amiben van az a hosé armando.Persze hogy így elítélem ezeket a filmeket,de azért érdekelne,hogy mégis mi tetszik bennük ?
2015. febr. 4. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:

az én részemről szólva utálom a romantikus sorozatokat is,de így is csak egyet néztem meg a Marichuit.

14/L

2015. febr. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

10 évesen láttam az Esmeralda sorozatot,majd utána még egy párat!Ma már egyet sem tudok megnézni! A minap úgy néztem meg egy sorozatot online,hogy megnéztem az első 2 részt,majd az utolsó kettőt és összeállt így is a kép!

De már romantikus,nyáltól és sírástól csöpögőket nem nézek! Inkább megnézem 50x az Így jártam anyátokkal című sorozat összes évadát.

2015. márc. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!