Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A gyűrűk ura és a Hobbitnak...

A gyűrűk ura és a Hobbitnak lesz-e folytatása? Több Tolkien könyv van, esetleg abból. Vagy írnak újat.

Figyelt kérdés
Azért merült fel bennem ,mert ez egy fejős tehén film iparban meg egyéb téren is. Egyébként én is szeretem ezeket a műveket.

2015. jan. 11. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Újat biztos hogy nem írnak! Mivel Tolkien már rég meghalt. És az sem valószínű hogy csinálnak több filmet.
2015. jan. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Folder válasza:
Ha csinálnának is biztos nem Peter Jackson lesz a rendező, mert ő már kijelentette hogy az utolsó filmje volt középföldével kapcsolatban a hobbit3
2015. jan. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 shofia ***** válasza:
Tudom, ezt úgy sem hiszitek el, de angliában van egy rendező barátom, és ő azt mondta, annyira lenyűgözte ez a történet, hogy csinál tolkien féle filmet, és talált is egy történetet, ami Legolas és Tauriel háttér története, és ő pontosan ezt akarja megfilmesíteni. Én már nagyon várom
2015. jan. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Legolas és Tauriel "háttértörténete" csak egy hülye kitaláció!
2015. jan. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy értem, persze Tolkien könyvei is kitalációk, de ezt nem ő találta ki hanem csak valami amatőr írt hozzá egy hátteret, Peter Jackson kitalált szereplőjével(Tauriellel).
2015. jan. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!