Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok a Sasuke/Sakura...

Mit gondoltok a Sasuke/Sakura párosról?

Figyelt kérdés

Sok véleményt írjatok!

Köszönöm:)


2010. febr. 5. 20:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon összeillenek. És szerintem Sasuke a szíve legméjén szereti a volt csapattársait. Ezt azért gondolom úgy mert a 215 részben Kakashi azt mondta sasukének hogy még egyszer utoljára nézzen a szíve mélyére és akkor hirtelen sasukének egy pillanatra megváltozott a tekintete de csak egy pillanatra.
2011. aug. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
legjobb páros:))) és azért gondolom így, mert Sakura mindent megtesz Sasukéért, gyerekként is az életét adná érte, annyira szereti, és ez olyan aranyos..:) és ez a szerelem akkor is megmarad, amikor Sasuke megváltozik, bosszúálló lesz, és még Konohát is el akarja pusztítani. és szerintem Sasuke is szereti Sakurát, mert például csak neki engedi többször, hogy ölelgesse, meg mondjuk amikor először elterjed a testén a billog, akkor azért, mert Sakurát bántották, és csak Ő tudja megállítani, stb... :)
2012. aug. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!