Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán és Vízöntő. Mit...

Oroszlán és Vízöntő. Mit gondoltok erről a párosról?

Figyelt kérdés
Vízöntő lány vagyok és érdekelne milyen házasságom lehetne egy oroszlán(!jegyű! xD) fiúval
2010. nov. 2. 09:05
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
ilyen kérdéseket... ezeknek nincs jelentősége
2010. nov. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerelem első pillanatra! A Vízöntőnek később sokat kell engednie, és még többet alkalmazkodnia, hogy meg is tarthassa az Oroszlánt. A társasági összejöveteleken ideálisnak tűnő páros azonban otthon a hálószobában sokat civódik. Ellentmondásos és bizonytalan viszony ez hosszú távra. A Vízöntő elbűvöli meglepetéseivel az Oroszlánt, és képesek kölcsönösen tisztelni egymást. Az Oroszlán uralkodói hajlamát azonban a Vízöntő megalkuvásokkal tudja csak elviselni.


Itt bővebben is írja.

[link]

2010. nov. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
A hálószobai dolgok rendben lesznek, de tényleg akadnak olyan helyzetek, amikor az oroszlán nem bírja elfogadni, hogy mit miért teszel. Egy jó tanács: Ha nagyon akarnokoskodik az oroszlánod, löttyents rá egy pohár vizet!xD Attól lenyugszik:)
2010. nov. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
verhetetlen jó párosítás
2010. nov. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
13 éve vagyunk együtt..oroszlán párom szeret uralkodni,ezt nehezzen viselem...valóban engedni kell.ez a kulcsa a hosszútávnak..
2010. nov. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az Oroszlánnak a Vízöntő a szembenálló jegye,tehát tökéletesen kiegészítik egymást.Ennél több izgalom már nem is lehet egy kapcsolatban!
2010. nov. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
25%
szar,mert bele fog őrülni hogy egy idióta a felesége.Mi köze van a házasságodnak ahhoz h az anyádék melyik hónap előtt 9 hónappal bäsztak egy akkorát hogy te lettél belőle??mi???
2010. nov. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 CDNS55 ***** válasza:
51%

Be kell rakni ketrecbe egy oroszlánt, meg egy embert egy kancsó vízzel. Ha egy hét múlva mind2 él, tökéletes kapcsolatuk van egymással.

Ekkora marhaságot. Életemben nem néztem, hogy párom éppen skorpió, vagy patkány (kínai), stb. Szeretem és szeretnék vele párkapcsolatot folytatni, vagy nem. Ennyi.

2010. nov. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jó én se vagyok horoszkópőrült csak érdekelt ,mert halálosan belezúgtam de jóval idősebb nálam csak ennyi Köszi
2010. nov. 27. 18:40
 10/10 anonim ***** válasza:
anyós-após majd 30 éve nyomják házasságban.De olyanok mint a kutya meg a macska!
2010. dec. 31. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!