Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok a Sasuke/Sakura...

Mit gondoltok a Sasuke/Sakura párosról?

Figyelt kérdés

Sok véleményt írjatok!

Köszönöm:)


2010. febr. 5. 20:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Azt, hogy valami animében szerepelnek. Ennyit és nem többet. :)
2010. febr. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Igazság szerint ezt a párosítást nem igazán szeretem. De csak azért mert Sasuke drága a végére olyannyira elgonoszodik, hogy már el se tudom képzelni Sakura mellett.
2010. febr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem Sakura szerelme arra terjed ki, hogy Sasuke mennyire jól néz ki, milyen elérhetetlen, stb., de csak idő kell neki, hogy meglássa Sasuke igazi énjét, főleg miután beáll Orochimaruhoz, és rájöjjön, hogy nem ő kell neki... ráadásul az egész annyira egyoldalú, a végére Sasuke már senkit sem tud szeretni... :/
2010. febr. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Írjatok még!:)

Köszi

2010. febr. 12. 11:47
 5/12 A kérdező kommentje:
Írjatok lécci!!
2010. febr. 19. 12:16
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi...igaz ki is írtam, hogy sok véleményt szeretnék, de mind1..
2010. febr. 24. 15:21
 7/12 anonim válasza:
52%

Sasuke befolyásolható. Nagy a valószínűsége, hogy Sakura megtudná változtatni, mellesleg fel akarja támasztani a klánját, amit sz.tem nem jutsuval akar. Szüksége van Sakurára, ha még most el is vakítja a bosszúja.

Am. imádom ezt a párt, "Szászke Fan Görl" vagyok! SasuSaku Forewaa! x)

2010. ápr. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó...én is imádom őket!:)

Bár azért csodálkozom, hogy sasuke még narutot is meg akarja ölni, mikor ő elvileg a legjobb barátja volt.(legalábbis itt tart a manga)

2010. ápr. 22. 18:04
 9/12 anonim válasza:
Sakura (talán) már megtanulta, hogy ha valaki érdemes a szeretetére az Naruto (bár ő jobb Hinata mellett). Képzeld el Naruto mennyit tett érte, míg Sasuke mennyit...
2010. júl. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ja, utolsó válaszoló, teljesen egyet értek!

Sasuke max annyit tett Sakuráért, hogy (spoiler) megpróbálta megölni...:(

De attól nekem még ők alkotják a forewööör párost:D (najó, lehet, hogy ez most p.icsásan hangzott, de így van:)

2010. júl. 13. 18:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!