Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vállalkozna valaki?

Vállalkozna valaki?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem ebbe a kategóriába illő kérdés, de ez a leglátogatottabb.

Látta valaki a "maradj" (stay) című filmet Ewan McGregor és Ryan Gosling főszereplésével?

Nos, ha volna olyan szíves valaki, elmagyarázni nekem, hogy miről is szólt, azt nagyon megköszönném. Annak ellenére, hogy teljesen érthetetlen számomra nagyon tetszett. Tudom, hogy van valami mély mondanivalója, de nem bírok rájönni. Szóval ha valaki felvilágosítana, annak nagyon hálás lennék:)

Előre is köszi:)

17/L



2014. dec. 24. 03:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy ha esetleg valaki talál olyan oldalt, ahol kivelőzik ezt a filmet, annak is örülnék:)
2014. dec. 24. 03:41
 2/5 anonim válasza:
Imdb-n nézted már? Amúgy most kíváncsivá tettel szerintem.megvan a holnapi programom :D
2014. dec. 24. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Félig néztem, aztán reklám miatt kimentem teázni, mire visszaértem, lemaradtam pár képkockáról, és így már nem érdekelt tovább :\

2014. dec. 24. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2014. dec. 24. 04:00
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


itt van róla fórum is!

2014. dec. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!