Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Asztrálutazás, ördögűzés,...

Larend kérdése:

Asztrálutazás, ördögűzés, szellemek, jóslás, telepátia, . Bármi hasonló. Van itt bárki, aki vállalkozna arra, hogy SZEMÉLYESEN mutat nekem bármi meggyőzőt/ tanít valami technikát amivel hihetek? PRIVÁT VÁLASZOKAT VÁROK!

Figyelt kérdés

Nem ahhoz hasonló kérdéseket szeretnék kapni, hogy "Miért szeretnél ilyenekkel foglalkozni?" és nem szeretnék "Szerintem nézd meg a www.abc.xy odalt!" típusú válaszokat sem.


Hanem ilyesmiket:

- X Y vagyok és én 3 éve rendszeresen hajtok végre sikeres asztrálutazásokat. Nem olyan nehéz, mint amilyennek tűnik, szívesen megtanítom neked.


vagy


- X Y vagyok, és van egy látó barátom, ha elmész hozzá, olyan dolgokat fog mondani neked elsőre, amiktől leesik az állad (személyes dolgokat rólam, amiket csak én tudhatok pl.)


- Érdekel az ördögűzés? Keresd fel X Y atyát, találkozzunk és ha megbízhatónak talállak, bemutatlak neki.


Előre is köszönöm!



2014. máj. 29. 21:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
erre azért kíváncsi lennék milyen válaszok érkeznek :)
2014. máj. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ne álmodozz kisfiú, mert ilyen nem lesz!

De ha sokáig ilyen trollkérdéseket írsz ki, este elmegyek érted álmodban!

Üdv:álommanó

2014. máj. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
17%

Én interneten keresztül is tudok jósolni és garantált hogy be fog jönni . Tessék :

A következő 3 napban inni fogsz legalább 1 deci folyadékot !

2014. máj. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

Engem is ennyire érdekelnek ezek a dolgok, mint téged. Nagyon sok embert megkérdeztem, itt az oldalon is találtam nem is 1 embert. Szerintem akitől elfogadható választ látsz, annak írj privit, nincs mit veszítened :)

Ördögűzést viszont senki sem fogja neked elmondani, én is próbáltam kideríteni. Csak nagyon kivételes esetekben hajtanak végre ilyet és nem szívesen beszélnek róla. De azért sok sikert!

2014. máj. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, ha ezen, sokak által csak humbugnak titulált dolgok közül csak egy is létező dolog, akkor csak akad itt a sok ilyenben jártas ember közül legalább egy, aki tud valamit (bármit) mutatni/tanítani, amire azt mondom, hogy "Azta!"
2014. máj. 30. 02:57
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
A bűvésztrükkre is ugyanezt lehet mondani: "Azta!"
2014. máj. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%

Mondjuk idézhetek villámot. Arra lehet mondani, hogy "Azta", de nem varázslat hanem középiskolás fizika.

Amiket leírtál létező dolgok, csak épp nem tálalhatóak olyan meggyőzően.

2014. máj. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
aki neked ilyet mutatna azzal kezdte volna hoyg miért akarod ezt tudni szóval buktad
2014. jún. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
7-es hogy kell villámot csinálni???? Azt tudom hogy valami hideg meg meleg levegő de mást nem... :)
2014. jún. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
14%
kiscica, elmész egy tanfolyamra, kifizeted a tanfolyami díjat, és utána tanulhatsz.
2014. jún. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!