Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Asztrálutazás, ördögűzés,...

Larend kérdése:

Asztrálutazás, ördögűzés, szellemek, jóslás, telepátia, . Bármi hasonló. Van itt bárki, aki vállalkozna arra, hogy SZEMÉLYESEN mutat nekem bármi meggyőzőt/ tanít valami technikát amivel hihetek? PRIVÁT VÁLASZOKAT VÁROK!

Figyelt kérdés

Nem ahhoz hasonló kérdéseket szeretnék kapni, hogy "Miért szeretnél ilyenekkel foglalkozni?" és nem szeretnék "Szerintem nézd meg a www.abc.xy odalt!" típusú válaszokat sem.


Hanem ilyesmiket:

- X Y vagyok és én 3 éve rendszeresen hajtok végre sikeres asztrálutazásokat. Nem olyan nehéz, mint amilyennek tűnik, szívesen megtanítom neked.


vagy


- X Y vagyok, és van egy látó barátom, ha elmész hozzá, olyan dolgokat fog mondani neked elsőre, amiktől leesik az állad (személyes dolgokat rólam, amiket csak én tudhatok pl.)


- Érdekel az ördögűzés? Keresd fel X Y atyát, találkozzunk és ha megbízhatónak talállak, bemutatlak neki.


Előre is köszönöm!



2014. máj. 29. 21:00
1 2
 11/15 lacika888 válasza:
A R.A.I honlapján találtok valós információkat angyalkommunikációról reikiről szellemgyógyászatról stb egy párat én is végigjártam ,meditációk során lehet asztrálutazásokat tenni ,tisztánlátótól kérjétek ki a jövőtöket ne jóstól és csak annak hidjetek aki megmondja a múltatokat is :) Sokan hisznek a rossz szellemekben de másban nem pedig ha ez van akk nyilván van egy ellentétes erő is szellemeket angyalok segitségével lehet elűzni mintahogy ördögűzésnél is az angyalok segitségét kérik. Teljesen mindegy hogy elhiszik e ezeket az emberek vagy sem,mivel ezek létező dolgok akkor is ha nem hiszik.
2014. júl. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Sokan hisznek a rossz szellemekben de másban nem pedig ha ez van akk nyilván van egy ellentétes erő is szellemeket angyalok segitségével lehet elűzni mintahogy ördögűzésnél is az angyalok segitségét kérik. Teljesen mindegy hogy elhiszik e ezeket az emberek vagy sem,mivel ezek létező dolgok akkor is ha nem hiszik.



És mondta mindezt lacika 2014-ben. Sírjak, vagy nevessek?

2014. júl. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Egyszer volt az életemben egy kifejezetten gyönyöru göndör szőke haju, kék szemu pasi. Azért akart járni velem, hogy tanítsam ezoterikus dolgokra. Szerinted jártam vele? Nem. :D
2014. aug. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ugyan ezt szeretném én is! Ha van itt olyan ember, aki bármit is tud bizonyítani, kérem írjon rám!
2015. febr. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én kiismerem magam de nem szívesen tanítok ilyesmiket
2015. márc. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!