Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mely Harry Potter filmeket...

Mely Harry Potter filmeket nézzük meg Karácsonykor?

Figyelt kérdés
Szülőkkel, nagyszülőkkel közös családi filmezés lesz, a H.P. filmek közül azt mondták max 3-at néznének meg. Szerintetek egy olyannak aki nem látta, nem olvasta őket mely 3 film a 8 közül az amelyik a legjobban tetszene?

2014. dec. 23. 20:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
első 3
2014. dec. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

Első három akkor, ha összevissza nézitek szerintem elveszik a lényeg, kivéve ha olvasták.

Nekem a kedvenceim: Azkabani fogoly, Tűz serlege, Félvér herceg.

2014. dec. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Első 3. Ez egyértelmű. Azokban még volt színvonal. A negyediktől kezdtek pocsékok lenni. A történet még megmaradt a kitaláció/mese szintjén, amit gyerekeknek szántak és persze kellőképpen komoly is volt.
2014. dec. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Az első három. Egyrészt kevésbé komor, mint a többi, másrészt lineárisan épül fel a sorozat, nincs értelme kihagyni részeket.
2014. dec. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Első 3.
2014. dec. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
Ha nem olvasták, akkor nyilván elölről kellene kezdeni.
2014. dec. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
56%
Elso harmat, ugy van ertelme. Majd legkozelebb folytatjatok.
2014. dec. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Első három, de nem muszáj így haladni, az a lényeg, hogy benne legyen az 1., mert akkor a többi részt is értik! :)

Amúgy nekem a tűzserlege és a főnixrendje+ a félvér herceg a kedvencem! Szerintem amúgy döntsd el te magad! :)

Amelyiket szeretnétek! :)

2014. dec. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Első 3, egyébként szerintem a Harry Potter filmek inkább a harmadik résztől kezdtek rosszak lenni, nekem filmek közül az első, második, hatodik és a hetedik mindkét része tetszik a legjobban, mert ezek utánozzák a legjobban a könyvek cselekményeit és egyben ezek a legizgalmasabb részek.
2014. dec. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi! az első 3at néztük mindenki úgy gondolta kezdjük elölről, a legjobban mindenkinek az első tetszett :)
2014. dec. 25. 16:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!