Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Én vagyok az egyetlen aki...

Én vagyok az egyetlen aki kiakadt azon, hogy a következő DC filmben máris elővették Joker szerepét?

Figyelt kérdés
Jack Nicholson után is eltelt jó pár év mire valaki megpróbálta újra eljátszani Joker szerepét,de Heath Ledger aztán szerintem végképp felülmúlta még őt is, és alig,hogy meghalt már is hozzányúlnak a szerepéhez? Tudom lassan 7 éve meghalt,de akkor is mindenkibe Heath Jokere égett bele ahogy elnéztem és most felkérték ezt a Jared Letot akit még csak hozzá sem lehet hasonlítani Heathhez vagy Nicholsonhoz... maradt volna az éneklésnél... szerintem ha más miatt nem is,de ez miatt nagyot fog bukni ez a film, nemis értem a producereket,hogy miért próbálkoznak még.

2014. dec. 22. 00:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Dehogynem válogat. Ha nem válogatna, akkor már 10. romantikus vígjáték főszereplője lett volna, mert pont beleillene a külsejét. De ő nem akarja a skatulyaszerepet (pont ahogy te Robert DeNirot leírtad fent).

Illetve maradjunk annyiban, hogy ő elsősorban zenész, még ha ismertségét színészként is szerezte. Abszolút színpadra termett, és ott érzi igazán önmagának magát. Ezért van az, hogy 2 filmszerep közt 5 év is eltelhet. (Más kérdés az, hogy szerintem a lemezcég is eléggé a markában tarthatja és ezért kell megállás nélkül ontani a lemezeket.) Amúgy csodálkoztam is, hogy ezt az új szerepet elfogadta, mert korábban pont azt olvastam, hogy nem szeretne semmit elsietni (De lehet van az a pénz, amiért meggyőzhető ő is. Lesz mit beleforgatni a saját cégeibe.).

2014. dec. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

#9

Egyáltalán nem féltem, mert hihetetlen erő van benne. Elég sok mindent megélt fiatalként és valsz felnőttként is. Jót is és rosszat is. Ez a dalaiból abszolút lejön. Tud miből meríteni, és vissza is tud belőle jönni, ahogy több szerepében is már bizonyította.


Ha egy tévképzetes pszichopatát sikerült eljátszania, aki azt hiszi, hogy ő a Zabhegyező főszereplője. És azt hiszi, hogy John Lennon az összes dalát hozzá írta, és végül megölte. Ez is rizikós szerep lehetett volna, de megbírkózott vele :)

2014. dec. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Hát, mit ne mondjak, nem sok mindent tudnék hozzáfűzni a témához, inkább Jared Leto-hoz :). Én színészként hallottam róla először, de zenészként ismertem meg. Hozzám nagyon közel áll a 30stm, és az új album tényleg a legrosszabb a 4 közül, de én akkor is szeretem, és reménykedem benne hogy visszatérnek a This is war-os korszakukhoz. Elég kevés esély van rá, még ha eddig rengeteget változtak is, ez most más. Az az energia, szinte teljesen kiveszett a LLF+D számokból. De szerintem bennük még megvan. És tudnának ugyanolyan jók lenni. Majd az idő eldönti. :) És bocs hogy nem a kérdésre válaszoltam, de tényleg nem tudnék sok mindent mondani, mivel több Batman képregényt olvastam, mint filmet láttam. :D azért remélem nem fogja túlságosan beleélni magát a szerepbe.
2014. dec. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
úgy látszik mindenki Jared Leto párti... nekem sajnos sosem jött át még a Joker szereposztás előtt sem de azért kíváncsi vagyok a további véleményekre is
2014. dec. 23. 14:58
 15/16 anonim ***** válasza:

Most hallok először ( vagyis olvasok )erről a Jared Leto-ról, pedig egészen otthon vagyok a filmnézés terén. Most hogy elolvastam a kérdést rá is kerestem a Google-n, nekem külsőre nem egy figyelemreméltó személy, de mivel szerepet még nem láttam tőle ezért nem is próbálom megítélni a tehetségét.


Őszintén bevallom Heath Ledger is csak a Joker szerepe után keltette fel érdeklődésemet és koránt sem amiatt hogy sajnos meghalt szegény, hanem mert mély benyomást gyakorolt rám Joker-ként. Ebben a szerepben ezméletlenül szexinek, vonzónak, lenyűgözőnek találom. A Joker szerepre szerintem mindenképp megkapta volna az Oscar-t mivel abban az évben amikor volt a premier nem volt jobb filmszerep. A kedvenc színészeim közé sorolom, de ha jobban belegondolok csak a Joker karaktere miatt, mivel attól még hogy kiváló, remek színész volt, akadnak olyan filmjei amik olyan unalmasak hogy még így sem birom végignézni, hogy tudom hogy ő játszik benne. Persze azért akad még olyan szerepe a Joker-on kívül is amiben tetszett, pl. azok a szabadságharcos filjei, most egyiknek sem jut eszembe a címe, pedig 2 ilyen tartalmú filmet is láttam vele. De persze hogy a Joker alakítása viszi a pálmát. A romantikus filmjeit meg sem néztem, mivel a romantikus filmeket egyáltalán nem szeretem akárki is játszik benne.

Na de visszatérve a Joker karakterhez. Nos 3 féle Jokert láttam eddig az elsőt még kiskoromban Jack Nicholson módra, aki számomra maga volt a móka és a kacagás, jó értelemben persze. Ő egy kimondottan "vidám" Joker volt.


Utána Heath Ledger Jokere már egy egész más személyiségű Joker. Egy sötétebb, komorabb jellem, akinek a vidám viselkedése mögött meglátod a haragot és a bánatot. A néző könnyen azonosul vele, akarata ellenére is.


A harmadik féle Joker akit láttam, az animációs, számitógépes játék verzió, az Arkham city-s Joker, aki megintcsak egy egészen más jellem, sem az elsőre, sem a másodikra nem hasonlít, mégis mindkettőből van belőle valami.


És remélhetőleg ez a Jared egy 4. féle Jokert fog megformálni. Mert ha Heath-et próbálná utánozni, akkor természetesen mindenki idegesítőnek látná. Sajátos módon kell előadnia, megformálnia a karaktert, ahoz hogy elfogadható legyen, mivel egyik színész nem utánozhatja a másikat, mert akkor csak egy rossz paródia lenne az eredmény.

Mivel Jared-ről nem tudok semmit ezért egyenlőre csak külsőleg tudnám Heath-hez hasonlítani és nekem személy szerint Heath sokkal szebb férfi volt... Na persze a Joker karakterhez teljesen irreleváns a külső, nem azon van a hangsúl, csak úgy megjegyeztem.

2015. ápr. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Elég későn válaszolok,de nem hagyhatom szó nélkül a kérdésedet.

Heath Ledger egy hatalmas színész,megszakad a szívem hogy ekkora tehetséget veszített el a világ. Ráadásul mint ember is értékes,szóval imádom. Joker szerepében eszméletlenül alakított,nehéz felülmúlni. DE!

Nem tudom láttál-e már Jared Leto filmet. Nem csak a hangja jó ennek a férfinak,hanem színészkedni is remekül tud. Rekviem egy álomért,Mr Nobody,Mielőtt meghaltam...néhány film amikben tarol a tehetségével. Ha nem is ér fel Ledger nyomába,akkor is tökéletesen megformálja majd Jokert. Ne szóld le amíg nem láttad én bízok benne. És már nincs sok hátra;)

2016. jan. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!