Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Arrow 9. részében most...

Az Arrow 9. részében most tényleg meghalt a főhős? Hátrahagyottak (left behind) a következő rész cime, ez nem valami megnyugtató!

Figyelt kérdés
2014. dec. 13. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Én most néztem meg a 9.részt és ledöbbentem. Durva volt:D Amúgy megnéztem az imdb.comon és ott még a 19.részben is benne lesz Stephen Amell. Szóval nem hiszem hogy meghalt. Bár az is lehet hogy csak visszaemlékezések lesznek róla.
2014. dec. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

igen, biztos megölik a főszereplőt az évad közepén...

kellett valami izgalmas és megdöbbentő, de nem hiszem, hogy kinyírnák a címszereplőt

a képregényt ismerők csak nevetnek, és leírják ezt a kifejezést: Lazarus Pit

ez valami gödör, amiben valami kémiai cucc van és felélednek tőle, valószínűleg ez lesz Oliverrel is, főleg, hogy terjed neten egy kép, amin valami zöld cuccból emelkedik ki egy kéz egy nyílvesszőt tartva


kissé egyértelmű, szóval nyugii, nem biztos, hogy rögtön a következő részben felélesztik, lehet, hogy húzni fogják, de túléli és végre igazi szuperhős lesz :)

2014. dec. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megynugtató válaszokat, nagyon ledöbbentem, de igy már értem. Igazis, ha tényleg nem látnánk többé, akkor mi történne a többi részben? Most olvastam, hogy a 3.évad is 23 részes.
2014. dec. 13. 20:27
 4/5 anonim ***** válasza:

viccelődnek a neten, hogy a következő rész így fog kezdődni: My name is Thea Queen :D


sok teória van, de a Lazarus Pit a legvalószínűbb, azért ott van az emberben, hogy mi van, ha tényleg kinyírták. január 21-én kiderül :)

2014. dec. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lazarus Pit. Ezen gondolkodom már mióta, hogy mit jelent! Köszönöm.

Mostmár több van, nem csak egy kép erről. Már picit ijesztő kezd lenni ez a Lazarus Pit-es cuccos. Érdekes lett a kép...:D

[Itt a link a teljes Lazarus Pit-esről]

[link]

2014. dec. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!