Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyiket választanád:kék vagy...

Melyiket választanád:kék vagy piros pirula?

Figyelt kérdés
+Miért?
2014. okt. 12. 21:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyiket sem. Én pirulák nélkül élek.
2014. okt. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1-es: Nem tudom eldönteni biztosan, hogy most nagyon vicces akarsz lenni, vagy nem láttad ezt az alapművet.


A kérdés a Mátrix című film gondolkodó nézőihez szól.

2014. okt. 12. 22:02
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez a könnyű út és a helyes út örök dilemmája. Adott helyzet dönti el ki melyiket választja, de az átlag a kéket választaná, azt hiszem az a könnyű út. Évek óta nem láttam a filmet, így lehet a másik az :)
2014. okt. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A kék az álomvilág, a piros a valóság. Az válaszom tökéletesen illik a kérdésedhez.
2014. okt. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én annak idején a pirosat választottam, de minél többet látok a világból, egyre inkább azt gondolom, hogy a kéket kellett volna. Azt hiszem, belefáradtam. Most úgy érezem, inkább lennék akkumulátor, ha közben azt álmodhatom, hogy repülőgép vagyok. Csak ígérjék meg, hogy soha többet nem ébredek fel...
2014. okt. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
most a kéket választanám! Mert unalmas és szar az életem..:D
2014. okt. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem láttam a filmet sajna, de a leírtak alapján én is a kéket választanám, dettó szar az élet...
2014. okt. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6. 7. szóval szar az élet és a kék pirulát választanátok amitől folytatódik tovább az élet?
2014. okt. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mort melyikkel maradsz álomban? a kék v a piros (mondom nem láttam a filmet :D) akkor aztat amelyikkel álomban maradunk :D
2014. okt. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9. attól függ mit értesz álomvilág alatt,mert a filmben a mi valódi világunkat mondják egy megjátszott nem valódi világnak,ez a mátrix,és van a valódi világ ami a mátrixon kívül van
2014. okt. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!