Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lesz a Violetta 3. évadjába...

Lena0 kérdése:

Mi lesz a Violetta 3. évadjában? Leonetta megmarad vagy szétesik?

Figyelt kérdés

2014. okt. 5. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Olyan izgalmas, nem birom kivarni :)
2014. okt. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát, valahol azt mondják, hogy esküvőzni fognak
2014. okt. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
essen szét, és legyen vége a sorozatnak!!! csak ennyi...
2014. okt. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2. válaszoló akkor most tévedsz. mert nem fognak összeházasodni csupán annyi történt hogy Violetta azt álmodta hogy éppen összeházasodnak meg hogy megcsókolják ugye egymást mint ahogy az lenni szokott. de csak ennyi nem fognak összeházasodni(onnan tudom ezt hogy YOUTUBE-on követem a sorozat részeit és a harmincadik részben volt ez és 100% mert még azt is mutatták ahogyan felébred violetta és vmi fancsali képet vág :D! kérdezőnek meg csak annyi hogy még nem lehet tudni azt csak a színészek és a sorozatrendezők tudhatják. de SAJNOS nekem az a sejtésem hogy a végén is ez a hülye Leonetta lesz.
2014. okt. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Lolitaa04 ***** válasza:
2014. okt. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
és most mit csináljunk vele? ezt mondtam hogy a youtube-on fent vannak a részek már a 32. is fent van csak spanyolul
2014. okt. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az elején még együtt lesznek után szét mennek(ne para Leonetták) és a 60 valahnyid résznél meg beszélik hogy csak barátok és el csttan egy "csók" Várd inkább ki ne kuttas ;)
2015. jan. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!