Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kit idegesít a Violetta?

Kit idegesít a Violetta?

Figyelt kérdés
engem pl. nagyon. nem is maga a sorozat, hanem a sok reklám és violettás cucc, meg hogy mindenhol a pofánkba nyomják!

2014. szept. 29. 16:46
 1/7 anonim válasza:
32%
Engem nem. Nem egy 'értelembomba' de nem is agysejtleépítő. Szerintem szórakoztató. Ha nem tetszik, ne nézd! :))
2014. szept. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Engem is idegesít. Na nem az, hogy az emberek nézik meg boldogok vele, de az a sok cucc, amit látok, nap mint nap. Egy kisebb városban élek, bemegyek a papírboltba, Violettát látom mindenhol, meg akármelyik papírboltba megyek mindenhol Őt látom, ja igen, meg a Facebook is tele van vele.
2014. szept. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Én el tudom kerülni, annyit látok belőle, amennyit a barátnőm húga nézi. A sok cuccal meg mindig így volt, nekem is volt Witch-es iskolatáskától kezdve Hannah Montanás uzsinnásdobozig, de még 17 éves fejjel is jó pénzt adtam ki Marvel szuperhősös matekfüzetért :D Ez a marketing, és amíg jó pénzt csinálnak belőle, nem fogják abbahagyni. Bár magát a sorozatot én se bírom.
2014. szept. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Lolitaa04 ***** válasza:
15%
én nagyon szeretem a Violettát. de a cuccokért nem vagyok oda inkább a filmért meg ahogy énelkel az anyg dolog ha van füzetem meg mappám de azért nem mindenem olyan a táskám se az uzsis dobozom se még stb.
2014. szept. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

ENGEM NEM!!!

Ez a világ legszupibb sorozata!!!

2014. okt. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
engem nagyon
2014. okt. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenkiit :D
2014. okt. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!