Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Harry Potter című film 7....

A Harry Potter című film 7. részében?

Figyelt kérdés
A Harry Potter és a Halál ereklyéi című film(ek)ben hol születik meg Teddy, Remus Lupin és Nymphadora Tonks fia?

2014. szept. 19. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon emélkszem rá, szerintem kivágták vagy minimalizálták a karaktert, mert a könyvben is csak pár sor volt róla, a filben pedig így is zsúfoltság volt.
2014. szept. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt értem, de Harry mikor megy meghalni akkor látja Remus Lupint, és megkérdezi hogy "Mi lesz a fiaddal?". Ha valaki csak a filmet látta, akkor nem tudja hogy miről van szó.
2014. szept. 19. 14:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Az a könyvben sincs benne hisz, csak Lupin megkéri hogy legyen a keresztapja a fiának.
2014. szept. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt értem, de Harry mikor megy meghalni akkor látja Remus Lupint, és megkérdezi hogy "Remus, mi lesz a kisfiaddal?". Ha valaki csak a filmet látta, akkor nem tudja hogy miről van szó.
2014. szept. 19. 20:21
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, a 2.-at véletlenül küldtem!
2014. szept. 19. 20:22
 6/7 A kérdező kommentje:
De a könyvben legalább képet mutat Lupin Fleurnak és Harrynek!
2014. szept. 19. 20:24
 7/7 anonim ***** válasza:

A film nem fecsérel időt ilyen "jelentéktelen dolgokra"! Fujj

a könyvben nem vagyunk ott a születésekor, de Lupin elmegy a Kagylólakba (Bill és Fleur háza)(akkor vannak ott miután kiszabadultak Malfoyéktól) és mutat képeket nekik róla képeket, meg mondja h tegnap született meg meg, hogy születésekor még x színű volt a haja most meg már y ( TEHÁT ő is animágus lett, mint Tonks, Meg felkéri Harryt, hogy legyen a keresztapja)

2014. okt. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!