Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy filmet keresek. Valaki...

Egy filmet keresek. Valaki ismeri? (Címe kéne. )

Figyelt kérdés

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Van egy szerintem zseniális film, aminek sajnos nem jut eszembe a címe.

Bízom benne, hogy a leírás alapján (amire emlékszem belőle) valaki ráismer és tud nekem segíteni

A film egy ékszergyártással foglalkozó családról szól, ahol az anya a családfő. Talán fontos motívum a hölgy vörös hajszíne. Mindent megtesz, hogy egyben tartsa a családot, ami kell is gyermekei közti konfliktusok miatt. 5 gyermeke van első férjétől, aki ha jól emlékszem lebénul és meghal (leesik a ház előtti park lépcsőjén miközben az ikerlányaival játszik). A lányát (aki azt hiszem modellkedik) elveszi egy olyan férfi, aki csak a vagyonát akarja megszerezni és az idősebb fia segítségével szabadul meg az embertől. A végére persze minden jól alakul, a testvérek kibékülnek, a nő talál új párt (régi iskolatársát, akivel a szalagavatón táncolt).

Tudom, hogy eléggé összevissza, de rég láttam már.


Köszön a segítséget



2014. szept. 9. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ez a film ugrik be a leírásod alapján. És igen, a főszereplő vörös hajú - Melissa Gilbert

2014. szept. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem nem az de azert koszonom
2014. szept. 9. 21:34
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Esetleg ez lenne az?

2014. szept. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ez azzzzzz Nagyon köszönöm
2014. szept. 9. 22:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!