Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Film címeket keresek (többi...

Film címeket keresek (többi lent). Ki ismeri?

Figyelt kérdés

Régebbi filmekről van szó, a 80-as 90-es években láttam ezeket.


1. Repülős katasztrófafilm. Az egyik főszereplő egy kisfiú, aki a szüleivel utazik, és már utazás előtt észrevesz valami gyanúsat a gépen. Miután felszállnak, a gépnek kiszakad egy darabja. Másik fő karakter még egy stewardess, aki segíti a pánikba esett utasokat. Még a folyosónak azon a részén is átmegy, ami már fedetlen. Végül szerencsésen leszállnak.


2. Két gyerekre emlékszem belőle, egy félénk kisfiúra, meg egy kislányra, aki mindig piszkálja. Pl. hangosan felolvassa a szerelmes leveleit. És amikor egy fánál vannak, a kisfiúval megetet egy hernyót. De a film végén ha jól emlékszem összejönnek.


3. Egy balesetet szenvedett lányhoz jön egy fiú ápolónak. Amikor a szülők nincsenek otthon, a mozdulatlan lányt elkezdi levetkőztetni. A film végén derül csak ki, hogy mi történt a lánnyal az elején.


4. Egy kisfiú nyaralni megy egy tanyára. Ott egy talpraesett kislánnyal barátkozik össze. Az istállóban együtt meglesnek egy szeretkező párt.


5. Boszorkányok vannak benne, akik egérré tudnak átváltozni. A gyerekek az asztal alatt bújkálnak előlük.


2014. júl. 6. 13:06
 1/7 HalkHogen ***** válasza:

1. valamelyik Airport-film

5. [link]

2014. júl. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, az 5.-nél erre gondoltam! :)

Az 1.-t még nem tudom, de majd akkor keresgélek az Airport filmek között...

2014. júl. 6. 14:50
 3/7 anonim ***** válasza:
1, Zuhanórepülés (1990)
2014. júl. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ez az!!! Köszönöm szépen! :)


Várom a többire is a tippeket!

2014. júl. 6. 18:49
 5/7 A kérdező kommentje:

A 4.-et megtaláltam, az a címe hogy Földi paradicsom


A 2. és a 3. azóta sincs meg. Valakinek van ötlete?

2017. jún. 19. 01:01
 6/7 anonim ***** válasza:

Tipp a hármasra:


Beszélj hozzá! (2002).


[link]

2017. júl. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Visszavonom, a dátum nem stimmel.
2017. júl. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!