Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Avatar után várható, hogy...

Az Avatar után várható, hogy a mozifilmek nagyon egysíkúak lesznek?

Figyelt kérdés

Hogy mire is gondolok? Arra, hogy az összelopkodott történet, közhelyes nagy monológok, egynéhány ripacs, kínai bóvlira hajazó navik mögött nincs semmi.

Ez lesz a jövő? Buta filmek a buta moziközönségnek?


2010. jan. 15. 20:15
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem az avatar egy baromi sz*r film, egy gagyi mese. Azt mondják, hogy ezt egy új technikával készítették, de esküszöm a némó nyomában szebben meg van csinálva. A történet: nem is beszélek róla. Remélem lesznek még normális vígjátékok, nem csak iylen ratyi fantasy kockáknak való filmek.
2010. jan. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
nem értem a kérdésed, ne haragudj. egyébként nekem tetszett a film.
2010. jan. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

Azért érdekes hogy sokan szidják a filmet én hatása alatt voltam nem csoda hogy 2 hét alatt egymilliárdos bevételt szerzett... Szoval csak nem egy sz@r film de mind1.

Nem értem a kérdést. Azt gondolod hogy az Avatar-tól majd rossz filmek lesznek. Ez csak egy film ami jóra sikerült. Ez nem befolyásol semmit. Ugyanugy lesznek rossz és jó filmek.

2010. jan. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A bevételt látva gondolok arra, hogy csak látványos, de történetben buta filmeket fogják nyomatni.

Beállítják itt az Avatart komoly mondanivalójú filmnek, mintha a Star Wars mély filozófiát adna vagy a Vasember. Nincs ezekkel baj, popcorn mozi, csak unom a felmagasztalásukat.

2010. jan. 15. 23:30
 5/10 anonim ***** válasza:

Az Avatarban a technológia volt a lényeg, és ott 110%osat is nyújtott. A történet így eladható, hogy a hülye is értse miről van szó. Van olyan kivágott jelenet mikor az egyik na'vinak levágják a katonák a haját (ugye aki látta érti milyen dolog lehet ez egy na'vinak) de ez már a korcsoport besorolásban egyel fentebb került volna ami így ismét bevételtől bukna el... Egyébként pedig a nagy blockbuster filmek eddig sem voltak olyan húde-flancos sztorival megáldva, az ember néha akadhat egy-két alig hypeolt gyöngyszemre (Alvilági játékok, The Fall ...)

Egyszó mint száz az avatar teljesítette amit ígért, über-brutalisan néz ki.... de tényleg semmi több.

2010. jan. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem rég néztem meg moziban és a látványvilág sem volt semmi, de szerintem nagyon is volt mondanivalója! Sajnálom,azt aki ezt nem veszi észre. A film végén elhangzik egy mondat: " Az emberek visszamentek a halott Földre..." vagy valami ilyesmi, úgy gondolom ezen el kellene gondolkozni. Nem hiába van olyan sok felhívás, reklám: Óvd a környezetet! Ne szemetelj! Stb! Én sem vagyok nagy környezetvédő, talán a filmnek nem is ez volt az értelme, de azért még el lehet gondolkozni rajta.

És, ha figyeltek a történetre kiderül, hogy az emberek azért akarják elpusztítani a Na'vikat, mert van ott valamilyen ásvány ami a Földön milliókat ér. Nem érdekli őket mit/kit pusztítanak el... Önzés. Pénz.

Csak nézettek körül, itt ahol élünk: ha kiakarunk menni a szabadba órákat kell autózni, mert egyszerűen nincs szabad terület, ha van az le van zárva, mert egy nagy cég megvásárolta és hamarosan beépíti. A filmben is ugyanazt csinálják, amit mi itt, csak mi nem vesszük észre vagy nem érdekel. Ha a Föld történetét egyetlen napnak vesszük, mi 23 óra 59 perc kb 56-57. másodpercnél jelentünk meg és pár "másodperc" alatt sikerült az ami előtte évmilliókon keresztül más élőlénynek nem.

Elpusztítjuk a Földet!!!


Az eredeti kérdésedet is értem, és szerintem igazad van. (Csak mondjuk én nem az Avatart hoztam volna fel példának!) Mindegyik filmnek ugyanaz a története: a lány találkozik a sráccal, egymásba szeretnek, az egyik megbántja a másikat, nem beszélnek egymással, nagy szenvedés aztán kibékülés és happy end... Olyan filmeket gyártanak, amelyekre az emberek egy hét után már nem is emlékeznek, mert láttak már vagy húsz másik ugyanolyat. Igen, az Avatar is fellehet így fogni, a sztorija ugyanaz...

Ez lesz a jövő? Szerintem már most az. Buta moziközönség? Igen. Az embereket már csak ez érdekli. Most inkább nem fejtem ki, hogy milyen lesz e jövő szerintem, de szomorú...

Bocs, hogy ennyire eltértem a tárgytól, de ezt ki kellett adnom...


15/L

2010. jan. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

15/l a válaszod 2. részével egyet értek maximálisan! Mondanivalója, persze, hogy volt, de maga a történet volt elég buta...


[link]

2010. jan. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igazad van, a történet tényleg elég buta volt...

Az akivel láttam ő is azt mondta, hogy olyan mint a Pocahontas:) és tényleg!


15/L

2010. jan. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

wáááááá nem értem mit magyaráztok bocs 15/L nem a környezetvédelem van kihangsúlyozva sztoriban .... am meg a ki fikázza miért nézte meg ?! kidobott érte annyi pénzt

am nem a nagy kék lényekről szól a sztori egy az emberi történelemben már megtörtént elnyomásról szól amerikai film hello

2010. aug. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
18:16 kicsiszívem 15 éves ilyen h*lye vagy vagy csak tetteted? Szerinted mért nézte meg? Tudta szentem előre, h ilyen bődületesen sz*r lesz? NEM, mert mindenki azt mondta, h jó, de azután már rájöttek, h nem. ennyi
2010. aug. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!