Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Violetta hányadik részében...

A Violetta hányadik részében kéri meg Leon Violetta kezét?

Figyelt kérdés
Azt hiszem, a harmadik évadban, de hanyadik részben? Válaszolóknak megy a felpont (már ha nem "Mit érdekel az téged?","Hány éves vagy , hogy Violettát nézel?" stb. válaszokat kapok, hanem normálisat).:))

2014. aug. 18. 21:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
15%
Talán valami értelemes sorozatot kéne nézned,nem egy ilyen copy-s szennyet,amiben még a szereplők is nyomik
2014. aug. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 violetta 2002 ***** válasza:
85%
te ezt honnan szeded.hol láttad.én nem találom
2014. aug. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

1. Válaszoló: Nen hinném, hogy túl sok közöd lenne ahhoz, hogy mit nézek... És ha Violettát nézek, akkor mi van? Neked az fáj? Vagy csak jól esik szadizni másokat? Mert akkor gratulálok, értelmes ember vagy. Mellesleg direkt megírtan a kérdés leírásában, hogy nincs szükségem az ilyen válaszokra. Úgyhogy előbb gyúrj rá a szövegértésre, aztán kérdőjelezd meg az ízlésem.:) Ja, és piros kéz ment, sry.

2. Válaszoló: Láttam képet, plusz már van egy kérdés gyakorin ezzel kapcsolatban, és a válaszokból kiderül, hogy összeházasodnak.:D neked azért megy a zöld kéz.:))

2014. aug. 19. 17:19
 4/20 A kérdező kommentje:

Most találtam még valamit: Jorge Blanco (Leon) kiírta a twitterére, hogy Leon megkéri Violetta kezét.:3 A harmadik évad végén házasodnak össze.:D

2. válaszoló, kinek szurkolsz? Leon, Tomas,Diego, vagy esetleg ha annyira előre jársz a sorozatban, Alex(3.évadban van benne)? Én Leon (de gondolom ez már leesett).:D

2014. aug. 19. 19:28
 5/20 anonim válasza:
Hát nem annyira tudok ezzel a válasszal segíteni de szerintem az utolsó 5-10 részben lesz. Aúgy már én is láttam ezt az eskűvős dolgot,csak én még nem tudom hogy igaz. :)
2014. aug. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%
ahh valaki linkelné azt a képet vagy azt amikor Jorge Blanco a twitterén kiírja??? én Tomasnak....nem tudom miért de engem már az elején megfogott.. nem tudja itt valaki közületek h visszajön e a harmadik évadban? annyi mindent hallottam de ha már ti is azt fogjátok mondani akkor lemondok róla..?
2014. aug. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nálam team Leon!! Előző válaszoló neked ez rossz hír de Tomas nem jön vissza! En is láttam azt az esküvős kérdést de nem tudom mennyire hihető. Legyszi ha valaki tudja akkor linkelje be a twitteres bejegyzést !
2014. aug. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
ne azt honnan tudod hogy nem lesz benne?:O :( nemárr énis Tomas fan vok :(
2014. aug. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Jorge twitterén sokat kell legörgetni. Martina twitterén van egy kép, amin a 3/1. szereplői vannak, de nem volt benne Tomas.

Vicces, hogy Magyarországon az 1.évad megy, mi meg a 3. végéről témázunk.:D De mondjuk az lesz izgi. Mert ugye lesz Leon, Diego, Alex, és ha Tomas visszatér, akkor ő is.

4. évad is lesz amúgy? Mondjuk ha tényleg összeházasodnak Leonnal, akkor nem tudom miről szólna. Mert a szerelmi háromszögek nélkül elég uncsi lenne... Vagy nem? Mindegy, ezen még korai gondolkodni.:) Vélemények?

2014. aug. 19. 21:24
 10/20 A kérdező kommentje:
Ja és bocsi hogy nem linkelek, de új telóm van, most is arról írok, de még ki kell ismernem.:(
2014. aug. 19. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!