Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Láttátok a Széfet? Mit szóltok...

Láttátok a Széfet? Mit szóltok ahhoz a nőhöz?

Figyelt kérdés

Uh, hát szerintem nem volt semmi, ahogy sikongatott.: D

Először még "érdekesnek" találtam, aztán "kissé" idegesítőnek. Na mindegy, a pénzt jó célra nyerték. (bár kissé furcsa 45(v hány)évesen, de sajna vkinek csak ilyenkor jön össze)


2010. jan. 11. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Én csak belehallgattam. Ilyen embereket nem szabadna TV-ben mutogatni. De tényleg. Hát nevetséges, hogy lehet így viselkedni? Nem volt különb a viselkedése mint a Mónika showban meg ezekben szereplő személyekkel. Jó célra nyerték? Na milyen jó célra?
2010. jan. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
irdatlan idegesítő volt.:D
2010. jan. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

hát én annyit röhögtem az elején...

a vége fele már kezdett idegesítő lenni azért.

de nem láttam a végét, de végül is megnyerték akkor.

2010. jan. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Elején aranyosnak találtam...xd

Utána röhögtem rajta....xd

Utána idegesített....xd

Utána hang nélkül néztem...xd

... de mondjuk megértem, hogy ennyire "örül" ha ilyen célra kell nekik a pénz...

2010. jan. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
De milyen célra nyerték?
2010. jan. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát engem már első perctől kezdve idegesített, ahogy meghallottam visítozni, de még elviseltem, mert hát a cél volt a szeme előtt. De az 5. perc után úgy hozzá vágtam a tw-hez 2 párnát is. Kb. Már vissza kiabáltam a tévének, hogy Kussolj BE! ("Tudd meg most" hanglejtésbe) Kb. rá 2 percig nem bírtam és inkább kihúztam a tw-t.. (energia takarékos, nem használom a készenléti üzemmódot)
2010. jan. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hát először azt hittem, hogy mónikasó megy
2010. jan. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2010. jan. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

21:22

gyereket akarnak,de természetes útön nem lehet nekik,ezért valami speciális klinikai beavatkozás kell,ami drága::)..erre lesz a pénz...


bár nem tudom jó ötlet-e h.legyen gyerekük..a nő 51 évesm,a pasi 35:O

2010. jan. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja értem. Gyerek 10 év múlva: Anyu, te hogyhogy ilyen későn szültél meg engem? Ba.d meg, előtte nem sikerült bejutnom a széfbe:DDDD
2010. jan. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!