Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van olyan anime, amiben...

Van olyan anime, amiben valami célért küzdenek? Pl. Naruto, fairy tail, és nem az a túl gyerekes, de van benne némi humor is?

Figyelt kérdés
2014. júl. 20. 10:10
 1/8 anonim válasza:
Ajánlom neked a Beelzebub-ot, szerintem nem gyerekes. Elég sok poén van benne, én úgy gondolom hogy nagyon humoros. Remélem hogy segítettem.
2014. júl. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

One Piece. Bár ez is picit gyerekes, de a felszín alatt sokszor elég komoly témákat érint, mint pl: a rasszizmus.

Ha nem konkrétan shounen fightre gondolsz, akkor ott van a Death Note, Mirai Nikki.

2014. júl. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A Beelzebub-ot megnézem.

A One Piece-be belekezdtem, de a 2. rész után elfelejtettem megnézni. :D


A többit láttam, és tetszettek. :)

2014. júl. 20. 23:58
 4/8 anonim ***** válasza:
angel beat: a halál utáni életet boncolgatja.Van humoros, tragikus, és drámai, és szerelmi története is. gantz: humoros történések nincsenek benne, viszont elég komoly a cselekménye. Véres harcokban gazdag anime (erotikus tartalom is található )
2014. júl. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az Angel Beats-t is láttam. Az viszont nagyon tetszett.

A Gantz ismeretlen. :D

2014. júl. 21. 12:30
 6/8 anonim ***** válasza:

Guilty crown (vírus megfékezéséért, japán "felszabadításáért")

Mirai nikki (túlélésért)

2014. júl. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3. válaszoló lennék, sajnos többet nem volt alakalmam írni, mivel dolgoztam:D, de msot ráérek így hát írok egy-két ilyen művet.

Oda Nobuna no Yabou: egyik személyes kedvencem, nagyon jó harcok vannak benne, nagyon jó történet, szerelem, és tragédia főleg a végefelé. Érdemes megnézni. Céljuk: Japán egyesítése.


Ookami to Koushinryou: fantasy, de nem harcokban gazdag, inkább a kereskedelmi harcokról, az akkori kereskedelemről szól, engem beszippantott szó szerint az első évadot pár nap alatt néztem végig, egy komolyabb téma, persze humor, és a szerelem is meghatározza, emelett persze még a fantasy elemek sem maradhatnak ki belőle, Céljuk: több is van, az istennőnek, ha szabad így fogalmaznom a szülőfalujába való eljutás, a férfi főszereplőnek pedig a meggazdagodás eleinte, majd ez változik, (2. évadban).


Btooom!: egy igazi gyöngyszem, legalábbis a szemeben. Engem nagyon megfogott. Céljuk túlélni, és kijutni a szigetről. Egy játékban vesznek rész a szereplők akiket egy-egy hozzátartozójuk, esetleg ismerősük küldött el a szigetre, hogy meghaljanak. Szerelem, harcok, túlélés, tragédia, őrület, ami meghatározza, csak ajánlani tudom.


Swor art Online: nem szeretnék erről túl sokat írni, mivel gondolom láttad, ha nem akkor ajánlom. Céljuk túlélés az anime eslő felében, a másodikban a lány megmentése,

egy mmoprg játékban ragadnak az emberek, és csak akkor juthatnak ki ha végigviszik a játékot, természetesen ha meghalnak a játékban akkor a valódi életükben is meghalnak.


Attack on Titan: erről sem szeretnék túl sokat írni, top anime, és szerintem az is marad. Óriási jó történet, az óriásit kiragadnám, mivel órjások ellen harcol az emberiség, grafikában, történetben, sziten teljességel tökéletes (számomra) célokban gazdag anime.

A célokban gazdagot úgy értem, hogy mindenkinek van egy fontos célja, tehát a főszereplőnek: megölni minden óriást, a női főszereplőnek: megvédeni a férfi főszereplőt, és így tovább. Szenzációs, csak ajánlani tudom. Még pár szót hagy írjak róla. Nem túlzok ha azt mondom, hogy a naruto,fairy tail,one price, elbújhat mögötte elég tisztességesen. (legalábbis véleményem szerint) Ui.: Nem humoros anime, de egy két humoros pillanattal találkozhatunk.

2014. júl. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Inuyasha
2014. júl. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!