Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok nekem ajánlani jó...

Tudtok nekem ajánlani jó animéket?

Figyelt kérdés

Amik eddig tetszettek: One Piece, Hunter x Hunter, Fairy Tail, No Game No Life, Btoom, Beelzebub, Sword Art Online, Death Note, Tales of The Abyss, Accel World, Bleach, Dragon Ball, Dragon Ball Z, Yu Yu Hakusho, Blazer Drive(manga only)


Amik nem: Naruto Shippuuden, Yu-Gi-Oh, Gintama, Soul Eater, Dragon Ball GT, Inuyasha, Tsubasa, Guilty Crown(nem tuti hogy így kell írni), Highschool of the dead, Elfen Lied, Hack// szériák,



2014. júl. 14. 23:38
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és ha lehet írjátok oda az anime neve mellé hogy milyen stílus,és hogy röviden miről szól köszi / Kihagytam Sry/
2014. júl. 14. 23:41
 2/10 anonim ***** válasza:
fullmetal alchemist. láttad már? (shounen)
2014. júl. 15. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Code Geass (seinen) - azt mondják, hasonlít a Death Note-ra, de szerintem ez annyiban merül ki, hogy mind a két főszereplő kap egy olyan "erőt", amivel képes uralni a világot. Két évados, összesen 50 rész.

Ao no Exorcist (shounen) - harcolós, jó történettel, 25 részes.

Claymore (shounen, guro) - 26 részes

D.Gray-man (shounen) - 103 részes

Darker than Black (sci-fi) - két évados, első évad 25, második évad 12 részes

Mirai Nikki (seinen, horror) - 26 részes, plusz mangahű lezárást ad hozzá a Mirai Nikki Redial

Noragami (shounen, vígjáték) - 12 részes

Wolf's Rain (seinen) - 30 részes

2014. júl. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem láttam még a Fullmetal Alchemistet szóval megnézem azt is köszi.:D És köszi a felsorolást is megnézem mindet.
2014. júl. 15. 14:45
 5/10 anonim válasza:

Inu x boku ss

Uta no prince sama

Hiiro no kakera

Vampire knight

Amnesia

2014. júl. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Armitage III
2014. júl. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

A Fullmetal Alchemist is nagyon jó történet alapú anime.

És az Attact on titan-t is tudom ajánlani.

2014. júl. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Az attack on titan-t ajánlom akcio és fantasy anime! egyik kedvenc animém egyenlőre ez vezeti nálam a rang listát!
2014. júl. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Rendben megnézem ezeket is:D nekem a mostani kedvenc az nagyon nagy előnnyel a One Piece egy hihetetlen jó anime szerintem.=)
2014. júl. 15. 23:56
 10/10 anonim válasza:
HxH-nal nem talalsz jobbat:D
2016. júl. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!