Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik a komolyabb anime?

Melyik a komolyabb anime?

Figyelt kérdés

Úgy értem aminek tényleg van egy tanulsága,a drámai pillanatok nagyon jók,a "háborúk" látványokas...

Naruto,One Piece,Bleach,Fairy Tail,Dragon Ball,

(direkt a leghosszabb és leghíresebb animek-ról kérdeztem)



2014. júl. 12. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor a Naruto-t nézd meg aztán a Naruto Shippuuden-t (természetesen :D) aztán nézd meg a Bleach-et ami kb. ugyanolyan (mármint ugyanúgy komoly is tud lenni, nagyon izgalmas és szomorú részek is vannak benne... Persze a Naruto-ba több az olyan szomorú rész jóval mint a Bleachben.) Én ezt a kettőt ajánlom neked nagyon jók és persze vannak tanulságaik... :) Remélem ezzel segítettem. :D
2014. júl. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Ezek közül szerintem a Dragon Ball.
2014. júl. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ezek shounenek, a seinen animék a komolyabbak.

Shounen animék közül szerintem a D.Gray-man a legjobb.

Ha a fentiek közül szeretnél dönteni, akkor talán a Bleach.

Seinen animék közül pedig a Code Geass (2 évados, összesen 50 rész), illetve a Psycho-Pass (22 rész, idén elméletileg jön a második évad) az, amit ajánlani tudnék. Ezek azonban nem a harcokra épülnek, hanem a szereplőkre, a történetre, a mondanivalóra. Ami inkább harcosabb a kettő közül, az a Code Geass (óriásrobotok, mecha anime), de itt is inkább a logika számít.

Ha komolyabb művet szeretnél nézni, akkor ezt a kettőt ajánlanám.

2014. júl. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Fairy Tail az vicces de nem annyira szomorú.

Tanúlsággal, sok viccel, szomorú pillanatokal rendelkezik a Fullmetal Alchemist (brotherhood).

2014. júl. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit gondolnak a fentebb írók, de szerintem a fairy tailnek vannak a leghidegrázósabb pillanatai.Olyan monológjai és zenés aláfestései vannak, hogy elég egy-egy részre rágondolni és már feláll a szõr a hátamon.Pl a 48.rész vége/második fele(kikerestem, nem fejbõl tudom)
2014. júl. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Egyetértek az előttem lévő válaszolóval. :) Igaz h a Fairy Tail tele van vicces jelenetekkel, de rengeteg komoly helyzet is van benne, a zenei aláfestése pedig kiváló. Nekem a kedvenc animém, és a zenéje fogott meg a legjobbak, főleg az h az épp akk történt eseményhez nagyon jó zenét kapcsoltak, ami lehetővé teszi h az ember szinte átélje a szereplő érzéseit. Nem egyszer könnyeztem meg (lány vagyok). A Narutoból és a Bleachből néhány részt láttam, de engem annyira nem fogott meg. Természetesen attól még tekinthetőek kiváló animének, végülis a leghíresebbek. De igazából kinek mi az ízlése. Inkább neked kellene eldöntened h melyikkel foglalkozz komolyabban. Talán nézz bele mindegyikbe és majd meglátod h melyik fog tetszeni, de addig is nyugodtan kérd ki mások véleményét is. :)
2014. júl. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
habár a one piece-ben nem sok szomorú jelenet van de ami van azon szinte minden elbőgtem magam. am a harcok is nagyon jók. úgy az egész túlszárnyalja a többit. (ezt úgy mondom hogy mindet játtama felsoroltak közül kiveéve a dragon ball-t, mert azt csak elkezdtem de olyannyira nem jött be (gagyi) hogy nem is néztem tovább)
2014. júl. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 dando12321 válasza:
Szerintem a Dragon ball z,azon belül is a második évad.Olyan csatát nyomott ott songoku és dermesztő hogy felrobbant a bolygó amin harcoltak :DDDDDD
2014. júl. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Kedves hetedik válaszoló és kedves kérdező!

A(z) One Piece egy olyan anime amiből ha végignézel úgy ötszáz részt máris át tudod érezni még az erős jellemű emberek hihetetlen nehézségeit az életben, egy olyan világban amely pontosan közvetíti a társadalom és annak felsőbb vezetői milyen sok igazságtalanságot követnek el, annak ellenére, hogy ők az "abszolút igazság".Ha szereted az olyan animéket amikben a főszereplő nem csak úgy nehézségeitől összeroskadva fekszik/ül valahol, hanem az őt ért sérelmeken és fájdalmon túllépve képes pozitívan élni és egy célért küzdeni tovább miközben személyiségébe építi a történteket akkor ez az anime a tökéletes számodra.

2015. okt. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pár évvel később de a Dragon Ball kicsit más mint a többi. Túl sok benne az akció és kevesebb a sztori. Izgalmasabb mint a több de ha nem szereted az akciót akkor bármelyik másik jobb
2023. jan. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!