Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Néhány komolyabb hangvételű...

Néhány komolyabb hangvételű anime?

Figyelt kérdés
A kérdésem gondolom magától értetődő, komolyabb animék érdekelnének, ahol a főhős nem egy rinyáló kisfiú.Olyan anime amiben van történet, karakter fejlődés, és a harcok nincsenek elrontva a cenzúrával.Persze nem baj, ha van benne dráma vagy szerelem, sőt, utóbbi még komolyabbá is teszi, csupán a kivitelezés legyen jó. Számomra ilyen volt pl. a Sword art Online, a Code Geass, illetve a Guilty Crown és a Tengen Toppa Gurren Lagan.( elnézést a hosszúra sikeredett kérdésért)
2013. dec. 23. 00:25
 1/9 anonim ***** válasza:

4 sort nem neveznék hosszúnak :D


Death note

Fullemtal alchemist Brotherhodd


ez a kettő abszolút kedvenc, mindig ajánlom :)

2013. dec. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

omg *brotherhood (nem hodd :D)


Bocs.

2013. dec. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az fma brotherhoodot már végignéztem párszor, és igen tényleg jó, death note-t még nem néztem végig, de a történetét ismerem.
2013. dec. 23. 11:16
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát igazából attól függ nem igazán ismerem az ízlésedet de van egy pár jó, komolyabb anime, nem feltétlen harcosat fogok írni:

Mirai Nikki (sajnálatos módon itt a főhős pont egy rinyáló kisfiú, de a végére egy kicsit megváltozik, van benne karakterfejlődés szerintem)

Shinrei Tantei Yakumo (ez nálam egy nagy kedvenc)

Nana (ez inkább való életet ábrázol, de nekem nagyon bejött, komoly, elgondolkodtató)

Hakuouki (ez egy történelmi, az eleje nagyon unalmas, én úgy éreztem kötéltáncolnak az idegeimmel, de a második évad már jobban tetszett, csak...)

Shingeki no Kyojin (erre azt mondanám, hogy idegzet kell hozzá, nagyon "súlyos" anime, de imádom)

Btooom! (gőzöm nincs de elvileg a története hasonlít a SAO-hoz)

Kami-sama no Inai Nichiyoubi (ez egy kicsit gyerekesnek tűnhet első ránézésre, de van mélysége)

Devil May Cry (nem tudom csak pár részt láttam belőle, bár erre is inkább azt mondanám, hogy súlyos)

Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin (ezt nekem is csak ajánlották, de még nem néztem bele)

Zetsuen no Tempest (ez is jó)

Hanasakeru Seishounen (ebben sincs természet feletti, ha a Nana esetleg bejött akkor ez is, bár kicsit régi a grafikája (2009) de van benne minden harc, szerelem, összeesküvés...)

Itazura na Kiss (ritka nagy hülyeség, de ha röhögni támad kedvem mindíg belenézek, és van benne komoly jelenet is, na itt tényleg van karakterfejlődés)

K! (ez harcos, de komolyabb jellegű)

Hakkenden: Touhou Hakken Ibun (ezt mostanában kezdtem el nézni, bár nem tom mennyire komoly)

Remélem legalább valamelyik tetszeni fog

2013. dec. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket, bele fogok nézni mindbe, kivéve a shingekybe illetve a zetsuenbe, azokat már végig néztem.
2013. dec. 23. 22:04
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha tényleg komolyabbakat akarsz!

Guilty crown,

Code gesés

2013. dec. 24. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálam a Wolf's Rain abszolút kedvenc, mindenképp megéri végignézni. A Death Note is nagyon jó, több meg nem is jut eszembe. :D
2013. dec. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
a guilty crown, code geass, ezeket már láttam, de köszönöm a rengetek tippet :D
2013. dec. 25. 01:21
 9/9 csabeszka15 válasza:
Psycho pass
2017. szept. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!