Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek is tetszik Uchiha Sasuke?

Nektek is tetszik Uchiha Sasuke?

Figyelt kérdés

2014. jún. 28. 18:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Lehet kicsit elkéstem a válássszal de mindegy:D

Én nagyon szeretem Sasuke karakterét egyszerúen fhuu...hát igen. Anime karaktert még nem tiszteltem ennyire az biztos. Hihetetlen hogy mennyi szenvedésen és gyötrelmen kellett átesnie és azért tartotta magát..nagyon erős személyiség és amit a legjobban szeretek benne hogy tényleg csak a célja vezérli és megis tesz annak érdekében mindent, nemhagyja hogy bárki is leterelje az útjáról (és egy nő sem képes megállítani mert nem érdekli..(khhm khhm Karin/sakura))és képes lett volna ezért a legjobb barátját megölni ami talán a legcsodálatra méltóbb..Ne értsen senki félre én azért bírom Narutot de amíg ő mindig más dologgal és más problémáival foglalkozik addig Sasuke rendíthetetlenül tart a céja felé.

2016. ápr. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nagyon kevés karaktert nem szeretek, de ő azok közé tartozik.

Nem értek egyet hogy az összes Uchia rossz. Sisui és Itachi is jó emberek voltak. De a többi Uchihát sem utálom rajta kívül.

2020. máj. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!