Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek is tetszik Uchiha Sasuke?

Nektek is tetszik Uchiha Sasuke?

Figyelt kérdés

2014. jún. 28. 18:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem Itachi jobban tetszik.
2014. jún. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem az Uchihák mind elmebajos idióták csak szenvedést és pusztulást hoztak a shinobi világra. Itachi és Shisui kivételével.
2014. jún. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ő nálam a favorit :)
2014. jún. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem a kedvencem Naruto apja Minato.

Igaz sokat nem volt jelen,de olyan karakter aki nem képzel sokat magáról,önmagát nem tekinti nagyobbnak 1 munkásnál sem,az erejét nem arra használja,hogy megmutassa "én vagyok a 4. Hokage" stb...,hanem a szeretteiért küzd,ez látható volt,úgy viselkedett a shippuuden-ben mint 1 átlagos ember,bár amikor a gyereke és a felesége veszéjbe került magát nem kímélve védte őket és akkor sem volt semmi nagyképűség.

Pedig Madara ellen is simán lenne esélye,amilyen sebessége van,látható volt hogy a villám elemű Kage a második leggyorsabb ninja a földön és teljes erővel (sebességgel ) se tudta megérinteni Minatot,aki 1 mozdulattal végzett volna vele,sőt a villám elemű Kage szerint nem létezett és nem is fog nála gyorsabb ninja létezni.


Ergo Madara 1 közelharcban simán kifeküdne,és még sem száll el magától.

2014. jún. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
6%

Nekem nem jön be, Naruto sokkal jobban nézki, tök cuki.

Sasuke nak szerintem nincs különleges ismertetője vagy ami jobban meg lenne rajzolva mint a többi karakternél, szerintem tök átlagos kinézete van.

Nem úgy mint Narutonak, például a szeme.

[link]

2014. júl. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
Nem,ugy viselkedik mint ha felsőbb rendű lenne másoknál Naruto az 1 Itachi a 2 kedvenc szereplőm
2014. aug. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem, kifejezetten idegesít. Totál beképzelt és még azt is hiszi, hogy neki van igaza mindenben. A sima Narutóban még elviseltem a beképzeltségét, mert mutatott emberi érzelmeket (pl. anno mikor megmentette Narutot Haku ellen). Sajnos akkor mutatott utoljára emberi viselkedést. Alig bírtam ki azokat a részeket, amikor csak őróla volt szó. Sajnos mostanában még idegesítőbb, ha valaki olvassa a mangát megért.
2014. szept. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen mangában elképesztő (mostani részben),hogy mit csinál.

Nem értem hogy képzelheti azt,hogy egyedül lazán leveri Narutot és a többit.

Naruto könnyedén elveri majd,hiszen (SPOILER) a Rikodou féle senjutsu végtelen,ergo sosem fogy ki az erőből.

Na meg azt hiszi,hogy egy sima sharingan genjutsuval eltudja lopni a bijuu-kat,mikor Naruto kapcsolatban van az összes Bijuu-val,1mp alatt feloldja .

Tol egy Jubi Odama Rasenshuriken jutsut és cső (Jubi Odama Rashenshuriken = 9db Rashen Shuriken 9 féle Bijuu erejével ,óriás kivitelben,senjustuval vegyítve.)

2014. szept. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nem, fúj. Meg se érdemli, hogy Naruto ennyire lázasan küzdjön érte.
2014. okt. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 ÁbrahámTitanilla válasza:
100%
Én nagyon birom Sasukét, csak annyi a gond vele, hogy túl komoly, és ezért sokan azt mondják, hogy nem tetszik a karaktere, mert mondjuk kíváncsi lennék emberekre, ha a saját szeme láttára nyírná ki a TESTVÉRE a szüleit, akkor milyen személyiség változáson mennének keresztül......
2015. márc. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!