Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » ! SPOILER! A Trónok harcában...

! SPOILER! A Trónok harcában mikor lesz ez benne?

Figyelt kérdés

Aki nem akarja tudni előre a dolgokat az ne olvassa tovább :)



A könyvben Catelyn Tully holtestét megtalálja a folyóban Nymeria, Arya rémfarkasa és a partra húzza. Megtalálja őt a Lobogó nélküli testvériség és visszahozzák az életbe. Cat nem tud beszélni, ugyanis elvágták a torkát de megbosszul mindent, ami a családjával történt.


Benne lesz ez a sorozatban? Szerintem ezt nem lehet csak úgy kihagyni. Azt vártam, hogy a mai évadzáró részben benne lesz, de nem volt. A Cat karakterét játszó színésznő azt nyilatkozta, hogy nem fog már szerepelni a sorozatban. Talán csak azért mondta, hogy kicsit se sejtsék a nézők a dolgokat? :)



+1 A véreb meghalt?


2014. jún. 16. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:

És ezt mégis mi honnan tudjuk,h benne lesz-e? Nem mi készítjük a sorozatot. Majd kiderül.


Ha olvastad a könyvet, akkor a Véreb halála abban sem biztos, mivel lehet,h ő a sírásó a szigeten élő papoknál, ahová Briennék mentek. A sorozatban sztem ezt úgy fogják megoldani,h többet nem lesz szó a Vérebről.

2014. jún. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is azt hittem, hogy a mai részben benn lesz Vat, de hát sajnos nem volt, pedig mekkora csattanó lett volna. A színésznő biztos is, hogy csak azért mondta, hogy többet nem fog szerepelni a GOT-ban mert nem akart spoilerezni :)

Szóval a következő évadban biztos megjelenik


Én még Hidegkezet is hiányoltam, kár hogy nem rakták be, illetve az is nagy kár, hogy se Tywin se Jamie nem mondta el Tyrion-nal, hogy Tysha nem szajha volt.

A véreb meg hát, mint a könyvben itt sem lehet tudni igazán, hogy most akkor meghalt-e vagy sem

2014. jún. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*Cat
2014. jún. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!