Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A The Walking Dead a kepregeny...

A The Walking Dead a kepregeny valtozata mar vegig van futtatva?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy már akkor bele lehet futni egy durva spoilerbe, hiába néztem végig a 4. évadot.

Ha már vége a képregénynek, abból kábé még mennyi évad telki ki, vagy nem köveki a képregény történetét.

Spoiler nélkül.



2014. jún. 5. 00:26
 1/3 CukorHero ***** válasza:
Hu.talan az otodik.ott asszem meg a bortonben vannak.
2014. jún. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A nyolcadik kötetben támadja meg a kormányzó a börtönt és ugye úgy ér véget a kötet hogy Rick meg Carl menekülnek el
2014. júl. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én kb a képregény két harmadáig jutottam el, de persze azóta is jönnek a fejezetek sorban! a sorozat már a farmra érkezés után kezd eltérni, és egyre jobban távolodik el a kettő! a börtön után konkrétan két külön sztoriról beszélhetünk, csak a szereplőket viszik tovább!

Meg pl a képregényben Tyreese elejétől kezdve benne van, nagyon badass karakter, és a börtön ostromnál hal meg, de a sorozatban meg a börtönnél jelenik meg először...

2014. aug. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!