Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csontvároshoz hasonló filmek?

Csontvároshoz hasonló filmek?

Figyelt kérdés
2014. jún. 11. 17:07
 1/3 Red# ***** válasza:

Az a baj, hogy nemtudom sajnos melyik része fogott meg. Ugyanis teljesen hasonoló ilyesfajta film nincs. Pontosabban én nemtudok róla. De azért probálok segiteni picit. A legjobban talán a (csodálatos teremtmények)hasonlít rá, ha a romantika részére gondolsz akkor (alkonyat, burok,)kicsit több akcióval (a beavatott), hogy legyen bennt egy kis szörnység is (rémségek cirkusza).

De egyfajta megérzésként szerintem ami neked nagyon tetszene (ha még nem láttad) akkor az a Beastly: Csúf szerelem.

Remélem tudtam akár egy picit is segíteni.

2014. jún. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utánanézek amiket még nem láttam. De azért az Alkonyatot szerintem túlzás ide hasonlítani személy szerint utálom ^^"
2014. jún. 13. 14:27
 3/3 anonim válasza:
Szerintem ezek mind nagyon jo filmek, kozuluk csak egyet nemlattam.Sokaf segitettél
2016. jan. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!