Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mondanátok nekem a Csontvárosh...

Mondanátok nekem a Csontvároshoz és a Vámpír akadémiához hasonló könyveket?

Figyelt kérdés

Olyanokat keresek, amik kitűnnek, egyedibbek ebben a szörnyű vámpírkönyv rengetegben XD. A twilightot nehogy felsoroljátok nekem pls :P Minden más jöhet!


köszi szépen!!!!


2010. máj. 10. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:

A Fekete tőr testvériséget olvastad már? Vagy Lara Adrian Vámpír sorozatát?

Nekem ezek a kedvenceim :)

2010. máj. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A fekete tőr testvériséget elkezdtem, de aztán abbahagytam mert untam. Nagyon sokan szeretik szal biztos bennem van a hiba, szerintem csak nem jókor került a kezembe :o). A másikat, amit írtál nem ismerem de majd utánajárok.

Köszi!

Amúgy jöhet még jöhet! Nem muszáj vámpírosnak lennie, bármilyen természetfelettis jó. Legyen benne kis szerelem, kis erotika, sok természetfeletti, esetleg harc, minden ami jó :P

2010. máj. 12. 19:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Félúton a sírhoz
2010. máj. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok

A Shiver is nagyon jó, azt is érdemes elolvasni :)

2010. máj. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
True Blood
2010. máj. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
M. C. Turkish: Angyalszárny. Mítikára alapul az egész történet; van benne relytély, harc, szerelem. Arkangyalokról szól :)
2010. okt. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!