Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Csontvároshoz hasonló könyvek...

Csontvároshoz hasonló könyvek vannak hasonlók? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ami misztikus, akciódús, amiben van valamennyi romantika, de inkább csak minimálisan. Alkonyatról szóval nem akarok hallani XD Már olvastam Evernightot is, de nem igazán jött be. A Csontvároshoz kéne pár hasonló regény :) Mit ajánlotok?
2010. okt. 5. 19:54
 1/6 anonim válasza:

Alkonyat sorozat XD

aztán meg a Shiver rohadt jó

meg a Csitt-csitt(:

2010. okt. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A Csitt-csittnek majd utánnanézek, kössz. :)

Alkonyattal pedig kíméljetek.

2010. okt. 6. 16:33
 3/6 anonim válasza:

A Csontvárosnak van folytatása, nem?


Amúgy nekem is nagyon bejött a könyv. A felépített világ, a szereplők, a történet... Meg a fordulatok. =D

2010. okt. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, van folytatása, a Hamuváros, aztán az üvegváros, meg úgy tudom, hogy lesz még 3 "előtrilógiája", a Clockwork :)
2010. okt. 7. 18:55
 5/6 anonim ***** válasza:
A Csontváros nekem is az egyik kedvencem. Hasonló Rob Thurman Éjvilág című regénye.Szinte ugyanaz a környezet és lények szerepelnek benne. A Bartimaeus trilógia is szórakoztató urban fantasy.
2010. okt. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Patrick Ness: Chaos Walking Trilógia; pont olyan, amilyet szeretnél, vagyis szerintem. Ha esetleg a horror is tetszik, akkor Sam Enthoven: Mászkák. Írd meg, hogy tetszettek, remélem segítettem :)
2013. dec. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!